Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy vége a barátságunknak?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnők voltunk. De sajnos megromlott a viszony köztünk. Már lassan fél éve, hogy próbálok ezen túllépni de maximum rövidebb ideig vagyok jól. Utána elkezd hiányozni és rendesen gyomorgörcsöm lesz. Egyszerűen nem tudom elfogadni. Más barátok sem segítettek ugyan úgy hiányzik. De én ezt már nembírom.
2019. márc. 6. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2019. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csúnya véget ért két 10 éves barátságom. De ilyen emberek nem hiányoznak. Nem tudom köztetek mi történt, de hiányzik egy ilyen ember? Nem hiszem.
2019. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megvisel, akkor talán tenned kéne egy kísérletet a kibékülésre. Menthetetlen barátság nincs, csak akarni kell helyrehozni. Ha tényleg barátok voltatok, bármit meg lehet beszélni.
2019. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éves barátságom romlott meg a hetekben. Nem beszélünk annyit mint régen, sőt nagyon keveset. Van nap hogy nem is irunk. Nekem elegem lett. Állandóan kibeszét a hátam mögött, vissza hallottam hogy ő már nem akar barátkozni velem, nem szeretett mar idot tolteni ketten. Amellett gonosz dolgokat csinált más emberekkel is (amik nekem egyátalán nem tetszettek) rájöttem hogy az ilyen nem is barátnő és jobb magam. Sajnos te nem irtad le hogy mi vegett romlott meg a viszonyotok, igy tehat nehezebben tudunk tanacsot is adni neked.
2019. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem tudom köztetek mi történt, de hiányzik egy ilyen ember? Nem hiszem."


PPPPPFFFFFF.....

Persze.

Még neki álljon feljebb, ugye?

2019. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem beszélt ki vagy ilyesmi. Egyszerűen mindig összeveszünk valami kis hülyeségen. Aztán megbeszéljuk de semmi eredménye. Ezért nem is beszélünk mostanában. Ezért inkabb próbálnek tovabb lépni de hat nagyon hianyzik de az is kikeszit hogy allandoan veszekszünk. Sehogy se jó :(
2019. márc. 7. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom az egyik barátommal. Úgy voltam vele, hogy ennyi elég volt, de nem bírtam sokáig nélküle. Mondjuk ott általában én voltam a sértődősebb, bár általában okkal volt mindig. Ugyan itt a gyakorin kértem tanácsokat, mondták, hogy próbáljam meg elengedni, hát nem sikerült.


Ez körülbelül 3 éve volt, de azóta nem volt probléma közöttünk, szerintem kinőttük mindketten. :) Én azt javaslom, hogy próbálj meg kapcsolatba lépni vele, és próbáld meg kerülni a veszekedés lehetőségeit. Szerintem ti is kinövitek.

2019. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!