Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek vannak igaz barátaitok?

Nektek vannak igaz barátaitok?

Figyelt kérdés
Olyan akivel nem csak hülyülni lehet hanem lehet vele komolyan is beszélni, kitart melletted bármi is legyen, segít megoldani a problémákat(ezeket persze viszonzod is) vagyis röviden nem haver hanem barát. Mert tegyük hozzá a haver és a barát teljesen más.
2019. márc. 9. 17:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs senkim. Se haver, se jó barát, se szerelem, se család. Munkán kívül legfeljebb a fallal tudok beszélgetni vagy a gyerekkorból megmaradt plüss játékaimmal.


Pedig mindig azt hazudja arcba mindenki hogy nem érti egy ilyen csinos fiatal lány miért van egyedül. Hát... Valszeg mert szr alak vagyok. Gondolom.

2019. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jó tudni hogy egy-két ember kivételével mindenkinek van legalább 1 igaz barátja. Akiknek nincsen azoknak meg azt kívánom hogy legyen minél hamarabb. Különösen neked 11-es. Mert ha minden igaz amit írtál akkor sürgősen szükséged van egy igaz barátra.
2019. márc. 9. 19:18
 13/25 anonim ***** válasza:
Nincs és már nem is igen lesz!
2019. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szintén forever alone :D


#11 gondoltál már rá, hogy nem fektetsz elég munkát/időt abba hogy barátkozz, megtartsd a barátaid? (lehet csak kivetítem a saját problémám de talán az önutálat helyett jobb lenne ha te is kitalálnál egy hihető kifogást magadnak :) )

2019. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem, inkább el se kezdem. Már bánom hogy írtam. Ne foglalkozzatok vekem
2019. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nekem egy olyan barátnőm volt, akivel vagy 15 éve, tűzön-vízen kitartottunk egymás mellett. Mindig számíthattam rá, mindent elmondhattam neki, és ő is nekem.

Aztán férjhez ment, született egy gyereke, és mikor a gyerkőc kb 1 éves lett, teljesen eltűnt... Emailekre nem válaszol, a telefonját nem veszi fel. :( Egyszer még anyukáján keresztül is kerestem, az csak annyit mondott, hogy nem ér rá...

Nem merem többet keresni, mert már kínosnak éreztem, hogy így futok utána, de egyszerűen annyira nem értem, hogy mégis mi történt.

Szerencsére a férjem és a testvérem jó barátaim, nem tudom, az számít-e igaz barátnak.

2019. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#16-os, én a helyedben felkeresném személyesen, ha van rá mód.

Eléállnék és megkérdezném miért csinálta ezt. Ha nem akar rá válaszolni, akkor megkérdezném tőle, hogy akkor ennyi volt-e, ne keresd tovább?! Ha igen a válasz, akkor legalább könnyebben el tudod engedni. Még ha az okát nem is fogod megtudni. De hátha választ ad rá személyesen. Csak mondd meg neki, hogy az a sok év barátság megérdemelne annyit, hogy megtudd miért csinálta ezt.

2019. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Nincs...aki volt nagyon megvaltozott ugyhogy mar haverok sem vagyunk nem hogy baratok.19/L
2019. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#17, köszönöm a tanácsot és a biztatást.

Az a baj, hogy mikor utoljára beszéltünk, kb egy éve, épp akkor elköltözött másik városba, de a pontos címét nem mondta meg.

Én is úgy vagyok, hogy legalább az okát szeretném tudni, mert soha nem volt köztünk konfliktus, és azt hittem, a legjobb barátnőm.

Még arra tudok gondolni, hogy valami nagy trauma érte, talán szétmentek a férjével (mert az egy nagyon bunkó alak volt, aki főleg vele volt a legnagyobb bunkó), de én azt hittem, hogy a barátok ezt is megbeszélhetik egymással, én legalábbis biztos meghallgatnám, ahogy régen is, ha párkapcsolati gondja volt.

2019. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem, nincs, de nem is kívánom egy ideje.
2019. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!