Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tiltott le közösségi...

Miért tiltott le közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Egy volt barátommal beszélgettem,akivel már 1 éve nem találkoztam. Viszont tudtam,hogy mit akar. Kihasználni. Kiváncsi voltam,hogy mit tesz,ha nem reagálok semmilyen üzenetére,és jött az a duma,hogy az én hibám,hogy megint elrontottam a barátságunkat,mert hogy ő segíteni akart. Aztán fogta és letiltott. Holott ezt már vagy eljátszotta ezerszer. Megígérte,hogy nem fog megint lelépni,erre megint megtette.
2019. márc. 11. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megteszi, az mégegyszer meg fogja. Ne adj második esélyt.
2019. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Feleslegesen agyalsz azon, hogy miért tette, egy ilyen nárcisztikus vonásokkal megáldott passzív-agresszív érzelmi nullától ne várj emberséget vagy logikát. Pláne, ha ezt már eljátszotta, nem értem minek álltál vele megint szóba, ha már korábban is átvágott? Tanulj a dologból és többet ne vedd fel vele a kapcsolatot, ha megjelenne, hidd el, semmi szükséged ilyen mérgező emberekre az életedben.
2019. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Letiltott, mert nem reagáltál az özeneteire.


Kiosztott, mert egy ember nem szereti a saját hibáit beismerni, hanem helyette inkább azzal takarózni, hogy ő jót akart (még, ha esetleg megint azzal a szándékkal keresett volna fel, hogy kihasználjon, egy ember nem fogja ezt beismerni, hogy "Igazad van, tényleg csak ki akartalak hazsnálni").


Mivel látja, hogy nem manipulálhat Téged, nem éri el Nálad a célját és barátkozni nem szeretne, felesleges éltetni ezt a kapcsolatot.


Ebből kiindulva Neked nem kell vele foglalkozni. Tudom, hogy ez így rosszul esik, de sajnos mindenkinek van legalkább egy ilyen személy az életében és magadnak okozol fájdalmat, ha mérgelődsz miatta.



Fel a fejjel :)

2019. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel csak neked tett szivesseget! Megszabadultal tole.
2019. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!