Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Tanácstalan vagyok 😫

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátommal megszakadt, kissé el is mèrgesedett a kapcsolat.

De most úgy adódott, hogy napi szinten együtt kell dolgoznunk. Sőt, a főnök egyre több olyan munkát ad, ami szoros együttműködést igényel.

Eddig még szét tudtam választani a melót a magánélettől, de ez egyre nehezebben megy. Ráadásul ő szorul az én segítségemre. Kvázi be kell tanítanom egy új munkafolyamatra, ami hosszú idő lesz. 😣

És sajnos elég sokszor megbánt. Ami nem lenne érdekes, ha nem lettünk volna korábban nagyon jó barátok.

Legszívesebben nem segítenèk neki semmiben, annyira haragszom rá. De ezt nem tehetem, az állásommal játszom.


Bármilyen tanács jól jön most, ne kìmèljetek.


2019. márc. 11. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak a munkárol beszélj, minden más témát zárj le.

Ne válaszolj ha másról kérdezz.

Ha beszól legyél vele lekezelő.

2019. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a munkárol"beszélj vele és ne válaszolj másra,Esetleg kérhetsz töle egy időpontót hogy,hol tudtok elbeszélgetni személyesen.


És akkor személyesen normális körűlmények között tisztázzatok mindent,ha az után is csunyán beszél akkor hagyd.Te megtedtél mindent.

2019. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóban vagy a főnököddel, akkor jelezd felé, hogy más alatt lehet eredményesebben tanulna be.


Amúgy minimalizáld a kommunikációt.

2019. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!