Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt akarom, hogy hagyjon...

Azt akarom, hogy hagyjon békén egy barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak kihasznál... Állandóan ír minden miatt, pedig át is vert, nem egyszer már.


Me főleg a régebbi húzásai miatt, lechurvázott, hazudozott rám, kitalált rólam dolgokat, hogy én tettem tönkre náluk...


Nem akartam megszakítani vele a kapcsolatot, de...


2019. márc. 12. 04:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj Xy, nem szeretném veled folytatni barátságunkat a továbbiakban." - hasonló mondatok függően attól, mit szeretnél mondani pontosan.
2019. márc. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:

#1: +1. És megindoklod.

Letiltod mindenhol. Nem válaszolsz

2019. márc. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le és nézd levegőnek.
2019. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én anno nem indokoltam meg.


- Rendben.

- Értem.

- :)

- Aha

- Ok


Kb ennyiben merült ki a szókincsem a vele folytatott csevelyeknél, amikor rám írt.


Vette a lapot és abbahagyta a felkeresésemet a problémáinál.


Hozzátenném, nem azért nem akartam vele csevegni, mert emberkerülő volnék, hanem mint a Te eseted; nekem több féle is volt az életemben.


Volt, aki úgy használt ki, hogy önsajnáltatással elérte, hogy melyette írjam a beadandóit meg helyette csináljam meg a dolgait. Volt aki panaszkodásból rámírt, órákon át írta a szívfájdalmát és utána eközölte, hogy engem milyen naiv libácskának tart, stb.


És még volt pár eset.


Mindegyiknél bevált a fent leírt módszer.

2019. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyenesen elmondod mi van... Istenem...


Aztán úgy teszel, mintha nem is ismernéd.


Ilyen egyszerű.


Aki nem kívánt társaság azt hagyni kell a francba.


Ha megtartod az ilyet/ilyeneket az csak nyűg, macera s belső nyomást gyakorol rád, ha nem tudsz határozottan szelektálni a köreidben.

2019. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt!! Pont ugyanez. Megmondtam neki hogy már utálom őt, aztán szinte minden nap vitaztunk. Bocsánatot kértem, FOGALMAM SINCS miért. Aztán nem változott SEMMIT. sőt...

Aztán most is megmondtam neki gogy nem akarok a barátja lenni. (Ez 2 hete volt kb)

Most ott tartunk hogy eldugtuk a tolltartójat (amit megtalált amint észrevette hogy nincs meg) és ... igazgatóhoz fog menni az anyja😂😂

2019. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!