Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért felszínes minden a mai...

Miért felszínes minden a mai világban?

Figyelt kérdés
Olyan felszínesek a beszélgetések,az emberek,és szinte minden. Szó szerint olyan érzésem van,mintha nekem ez a világ nem való.

2019. márc. 14. 06:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak ennyit látsz, elég felszínes vagy.
2019. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem minden felszínes, csak meg kell találni azokat az embereket akik nem érdektelenek, valamint nem a saját problémáikat szajkózzák. Nekem sikerült, a világ legjobb barátait tudhatom magaménak :)
2019. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért, felszínes minden a mai világban!?
2019. márc. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Te miért vagy az?
2019. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én miért lennék felszínes? Nem vagyok.
2019. márc. 14. 08:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Én se vagyok az. A többiek se. Akkor mi a kérdés? Az nem lehet, hogy ennyit ézekelsz csak belőle? :)
2019. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az rendben van, hogy az ember nem mindenkivel és nem minden alkalommal akarja megosztani a belső titkait. Ha van egy-kettő, akivel ilyesmiről is tud és szokott beszélni, akkor minden rendben. De ettől még az ideje nagy részében felszínes dolgokról fog beszélgetni. Ez nem baj. Lelkileg megterhelő lenne mindig bizalmas dolgokról beszélni.


Szóval ha csak a beszélgetéseid többsége felszínes, de van mély is, akkor minden rendben.


Ha neked csupa felszínes beszélgetés jut, akkor gondolkodj el, miért nem akar veled senki olyasmit megosztani, ami neki igazán fontos.

2019. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elsőben van valami... ha te magad nem mélyülsz el abban ami érdekel, nem beszélgetsz értelmes emberekkel vagy olvasol stb, akkor valóban nem látod a felszíntől a mélységeket.

Ne tv-zz, ne a neten lógj és akkor talán jön az ihlet hol a mélység, amint el mered engedni a felszínt...

2019. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te magad is az vagy... Mindenki az, olykor annak kell lenni, és nincs ebben semmi rossz.
2019. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert minden olyan gyors, így az emberek egymással szemben is gyorsak, így nem érnek rá mélységében egymással foglalkozni.
2019. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!