Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha magányos vagyok?

Mit tegyek, ha magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek,1-2 van,aki internetes,de ennyi. Régen sok barátom volt,és nem értem,hogy hova tüntek el. Nem keresnek. Valaki magától lépett le. Nem tudom,hogy hol kéne ismerkednem,barátkoznom.
2019. márc. 17. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, tűzz ki célokat amiket el szeretnél érni, tanulj új dolgokat,edz otthon..stb rengeteg lehetőség van vagy olvass..stb aztán majd az embereket megfogod találni.
2019. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válassz hobbit, és találsz barátokat. Nekem is így sikerült.
2019. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen helyzetben vagyok. Másnak könnyen adok tanácsokat ilyen téren, de nekem nem sikerül saját életemben megvalósítani ezeket.
2019. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyan ez van, mindenki eltűnik egy idő után. De nem adom fel, hátha. Ti se adjátok fel.
2019. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem harmincasként már azért nehezebb...
2019. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkodom most. A közelmúltban 4(!) számomra fontos embertől is eltávolodtam, emiatt szomorú vagyok. 24/F
2019. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ha esetleg az itt egybegyűltek beülnének egyet sörözni? (Én is jönnék :D ) F/28
2019. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!