Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az ilyen?

Milyen barát az ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, már gyerekkorom óta.

Kamasz koromban volt egy párom pár évig, akinél már szintén ellene volt. Utólag talán belátom igaza volt, csak a módszert nem választotta meg jól mivel választott szét minket.


1 éve van egy párom jelenleg, ez már nem az a tiniszerelem.


Az illetékes barátnőm a szememben oda van értünk, de a hátam mögött folyamat kibeszél.


Ma azt kellett visszahalljam, hogy a barátnőm azt terjeszti: én és a párom első együttlétünkor egy nyilvános wc-ben voltunk...


Ez hazugság, megalázó...


Nem egy ember mondta vissza. Rákérdeztem tőle, azt felelte ő is csak hallotta, hogy kitől, azt nem tudja...


Nem értem felnőtt fejjel minek kell valakinek ennyi esze legyen.


Most mit csináljak vele?


2019. márc. 18. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén mond el hogy téged ez zavar, meg ez gyerekes viselkedés és hogy milyen barátnő az ilyen. Ha észbe kap észbe ha nem akkor meg ott kell hagyni.
2019. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen ismerős ez a helyzet... Mintha szóról szóra az én történetemet írtad volna ki. Sajnos ilyenkor derül ki, hogy nem igazi barát. El kell engedned. Nehéz lesz, nekem is az volt. De ha hagyod elfajulni sokkal rosszabb lesz és sokkal tovább fogsz szenvedni, mintha gyorsan lezárod.
2019. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Borzalmas.

El kell,hogy hagyjad a barátodat,mert előfordulhat,hogy többször is meg fogja ezt ismételni.

Szóba se állj vele!

2019. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem veled beszéli meg a dolgokat és hátad mögött terjeszti, merthogy "ő is csak hallotta", ezek szerint beismerte, hogy terjeszti.

Ez gusztustalan. Fontolóra kell venni alaposan a kapcsolat megszakítását.

2019. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!