Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért baj ha magamról beszélek?

Miért baj ha magamról beszélek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársammal beszélgettünk arról hogy melyik izmunk erősebb meg ilyesmik. Mesélt arról hogy mit mondott neki az edzője meg hasonlók. Megmutattam neki hogy ritmikus gimnasztikában(én azt sportolok) mit csináltunk a táncunkban (egy lábon leguggoltam) erre el fordult és közöttünk ülő lánynak kezdett hangosan beszélni arról hogy mennyire utálja ha ezt csinálom, mert mindig arról beszélek hogy milyen jó vagyok, meg folyton menőzök és ez nagyon idegesíti.

Soha nem szoktam azt mondani hogy jó vagyok és nem szeretek dicsekedni, de ha valakivel beszélgetünk megmutatom neki hogy meg tudom csinálni amiről beszélek. Aztán többet nem szólt hozzám aznap és került. Nem tudom hogy miért csinálja ezt. Van valami ötletetek?



2019. márc. 19. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen irigy, mert jobb vagy nála. Ne foglalkozz vele.
2019. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak őt nem érdekli. Valahol meg is tudom érteni.
2019. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fejen is tudsz állni?
2019. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az irigység jutott eszembe. De kicsit azért feleslegesnek érzem a rendszeres illusztrálást is, amennyiben ez minden alkalommal így van, tűnhet dicsekvésnek.

Probáld meg, h egy darabig nem mutatod be, hanem csak szimplán elmondod mi volt a táncon - ha szóba kerül, vagy inkább megvárod amíg ő rákérdez.

Ha más dolgokban is kötözködik, akkor nem ez a valódi baja veled.

2019. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy itt egy szituáció van kiragadva, meg, ahogy Te látod magad; sokszor nem teljesen látjuk a viselkedésünket, saját magunkat.


Azt írod, hogy Te nem igazán dicsekszel, de nem lehet, hogy mindig egy táérsalgásba valahogyan beleviszed magad?


Ezt nem bántásból írom. Tényleg nehezebb magunkat és a viselkedésünket, stb. rendesen látni.

2019. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3.válaszoló

Tudok fejen állni,de nem annyira szeretek, inkább kézen

2019. júl. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!