Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért baj, ha sokat beszélek...

Miért baj, ha sokat beszélek magamról? Hát én nem nézek ki jól, ugyhogy másképpen kell megtetszenem a lányoknak. (? )

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sokat kell magamról beszélni, hogy hátha mondok vmi olyat, amitöl majd megtetszem a lánynak...mivel hogy nem vagyok joképü...pedig tök jó lenne, hogy már eleve teljes lenne a vonzalom a lány részéről, PUSZTÁN a külsőm miatt!


De igy sajnos darálnom kell, hogy én milyen vagoyk. És persze ennek meg az az eredménye, hogy a csaj rögtön hüppög, hogy én csak magamról beszélek és ezért nem kellek neki. Persze a jóképü srác még igy is kellene neki...


2015. febr. 16. 21:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
Ellensúlyozd a külsődet inkább azzal, hogy extra figyelmet szentelsz a lánynak, de azzal, hogy magadról beszélsz, mert azt senki se szereti.
2015. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
ne*
2015. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
Lol. LOL. Ehhh hát gratulálok.:D Jó soká lesz barátnőd ilyen felfogással... ::D
2015. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
a lányokat kvára nem hatja meg a "figyelem"...attól még simán mész a barizónába, ha nem ütöd meg a lécet...puncsolással meg kedvességgel nem jutsz semmire.
2015. febr. 16. 21:34
 5/30 anonim ***** válasza:
64%

Hidd el, hogy örülnek, ha figyelnek rájuk.

U.I. : Egy lány (és az első hozzászóló)

2015. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
örültök, peresze, csak nekem nem ez a célom, hanem hogy KELLJEK!
2015. febr. 16. 21:36
 7/30 anonim ***** válasza:
60%

Ha csak magadról beszélsz, azzal nem tudod felkelteni egy lány figyelmét, ergo nem fogsz kelleni neki.

Vitatkozhatunk naphosszat erről, de mivel én lány vagyok, ezért szerintem jobban tudom, hogy mit akarunk, mint te.

2015. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
Hahaha mondom így egy ideig nem lesz még barátnőd... Esetleg miért nem próbálsz fejlődni? :D
2015. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
hát most had ne linkeljek itt egy tucat kérdést, amiben az a parázás megy, hogy a pasi jaj de milyen angyallelkü és kedves és mégis a barátzónába köt ki...mondjuk annak utána lehetne nézni, hogy ezeknek a pasiknak a nagy része NEM néz ki jól, és hát igy hiába a lovagiasság, nem vált ki semmi nemi vonzalmat a lányokból
2015. febr. 16. 21:38
 10/30 A kérdező kommentje:
MERT BELEFÁRADTAM!
2015. febr. 16. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!