Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm aki általában...

Pankuli kérdése:

Van egy barátnőm aki általában minden összeveszés nélkül egy időre úgy tesz mintha haragudni rám. Aztán odaállít elém, hogy mi bajom? Közben pedig ő az aki kerül, nen néz rám, nem válaszol ha kérdezem

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tehetnék. Hetente 2-3 napra örihari van emiatt, pedig én tényleg minden megteszek azért, hogy ne legyen. Ő a legjobb barátnőm de elegem van belőle, hogy a suliban nem vagyok elég jó de iskolán kívül meg kisérjem el mindenhova. Nem avat be a titkaiba, se a boldog dolgokba se a szomorúkba. De azért folyton elmondja ( ha épp jóba vagyunk), hogy mostantól mindent elmond és, hogy szeret meg, hogy én vagyok a legjobb barátnője. Szerintetek?
2018. ápr. 30. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert kihasznál, ne hogy ne vedd már észre, én szemen köpném és odébb álnék.
2018. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az lehet, de a többi osztálytársammal ndm igazán vagyunk jóba, mármint kedveljük egymást és szívesen vagyok velük de iskolán kívűl nem őket hívnám el valahova, ha érted/értitek.. És így kivel legyek? Ez olyan szánalmas, de egyik napról a másikra nem tudok új barátokat szerezni, sőt..
2018. ápr. 30. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolj a kérdésre. Pl így: Mi bajod?

Nekem? Ezt te kérdezed, pon itt, pont most, mikor 3 napja kerülsz?

2018. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!