Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Még általánosban összebarátkoztam egy sráccal, egészen kicsik voltunk, és ő hívott oda magához, mikor egy másik osztálytársunkat kellett lerajzolni. Egyre többet voltunk együtt, minden szünetben beszélgettünk, ő lett a padtársam is, mindig érdeklődött irántam, tőlem kérte a házikat. Középsuliba is ugyanoda mentünk, mondta hogy jó lenne ha egy osztályba kerülnénk. Én másik tagozatra mentem, 1 közös tanárunk volt csak, akinek a srác mindig dicsért engem, hogy okos vagyok, és mondta a tanár h látja hogy rajong értem. Év végén pedig sajnos rosszabbul teljesítettem mint vártam, és a fiú ahelyett h tőlem kérdezte volna meg h milyen lett az évem, egy osztálytársammal együtt turkáltak a naplónkban h megnézze én miből lettem gyengébb.Aztán még hencegett is vele a hátam mögött, hogy ezt megtudta.Ezt valahogy becsapásnak éreztem és összevesztünk. Azóta kerüljük egymást, viszont a közös barátainktól hallom hogy folyamatosan kérdezősködik hogy mit mondtam és hogy szerinte én már gyűlölöm őt, üzent másokkal, h nem javulhatna-e a kapcsolat,mondták neki hogy kérjen személyesen bocsánatot, erre ő azt válaszolta, hogy nem fog nekem benyalni és max csak akkor fog köszönni, ha én köszönök előre. Persze ahol meglát ott bámul és továbbra is kérdezősködik utánam.



17/L


2019. márc. 25. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor "a hátad mögött" mondott dolgokat, azt biztos forrásból tudod? Mert a "másik aki megbízhatónak tűnik, ő mondta" nem biztos, hogy megalapozott...

Lehet, új baráti köre lett és megváltozott egy kicsit a hozzáállása és - míg régen segítettétek egymást - most akkor érzi magát erősebbnek, ha tudja: "te miből vagy rosszabb"...

Nem biztos, hogy így van, sokszor szembesültem én már az életben olyannal: más csak azért terjesztett el jóbarátokról olyat, hogy "egymás háta mögött mit mondtak" hogy összevesszenek és az illető élvezett jóbaráti kapcsolatokat szétrombolni.

2019. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A másik osztálytársam sajnos tényleg.elismerte hogy együtt kutakodtak a fiú kérésére :(
2019. márc. 25. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom érdeklődik utánad,mert te rád kíváncsi. Az hogy miért turkált az osztálynaplóba,az szerintem azért volt,mert nem merte tőled megkérdezni,hogy milyen volt az éved.

És szerintem azt se meri meg tenni,hogy személyesen bocsánatot kérjen tőled.

2019. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De miért lehet rám ennyire kíváncsi?
2019. márc. 25. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert lehet,hogy egyszerűen csak érdeklődik utánad.

De az is lehet,hogy tetszel neki.

2019. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!