Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jó ötlet hogy év...

Szerintetek jó ötlet hogy év végére bucsu ajándéknak vettem neki karkötöt?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt sikerült egy lánnyal sajnos nagyon összevesszek mert nagyon megtetszett és nagyon beleszerettem akkoriban.


Aztán sokáig nem beszélgettünk én elfogadtam a döntését nagy nehezen hogy nem akar engem látni.


Most így évek után sokszor úgy alakul hogy eltudunk egymással beszélgetni és megint feltámadt bennem az az érzés hogy még mindig szerelmes vagyok belé de próbálom nem kimutatni mert félek hogy úgy járok mint évekkel ezelőtt vele.


Nem sokszor láttam boldognak az osztályban de most sikerült mosolyt csalnom az arcára aminek nagyon örültem.

Viszont most sikerült újra barátok vagyunk mondta hogy nem haragszik arra ami történt régen.


2019. márc. 26. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Odaadnám neki de nem tudom mi lenne a reakciója és félek és lehet hogy a barátjával újra összejönnek így nem merek lépni biztosan
2019. márc. 26. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás. Én kellemetlenül érezném magam, ha ilyen múlt után ajándékot fogadok el. És az érzéseid is elég nyilvánvalóvá teszi.
2019. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én csak búcsú ajándéknak adnám mert utána úgyse tudnánk többet beszélgetni meg amúgy is tiszteletben tartom az ő döntését nem akarom elkövetni újra ugyanazt a hibát
2019. márc. 26. 21:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg hát azt mondta nem haragszik ami történt
2019. márc. 26. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, neéd bele magadat.
2019. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* ne éld
2019. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok volt ez van
2019. márc. 31. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!