Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elméleti kérdés: Te mit...

Elméleti kérdés: Te mit tennél, ha a baràtod nem igazàn akar veled lenni, és az alàbbit mondanà?

Figyelt kérdés

Leszögezném,hogy ez egy ELMÉLETI kérdés.


A következő lenne:

Éppen hozzà mennél,és ő ezt mondanà:

"Fejezd màr be! Soha nem voltunk baràtok és soha nem is leszünk azok! Úgy hogy elmehetsz a jó büdös fenébe!"

Vagy valami hasonló hangzana ell a szàjàból.


Te mit tennél? Ott hagynàd? Vagy megkérdeznéd,hogy mi a baja?


Az értelmes vàlaszokat előre is köszönöm!



2019. márc. 27. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc,hogy nekem már mondtak ilyet,csak más szituációban. Én nekem rosszul esett,és azóta nem beszélünk.
2019. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Két eset lehetéges:

1. Az illető nem a barátod, csak te hitted annak. Nem kell menni hozzá és kész. Keresel máshol barátot.

2. Az eset nem rendszeres, és az illető nagyon ki van bukva vagy rendszeres, mert mentálisan instabil. Ekkor hagyni kell lenyugodni és kséz.

2019. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezekkel a szavakkal, de hasonló hagyta el egy akkori "barátom" száját. "új suliba biztos nem ilyen emberekkel fogok barátkozni.".


Eltelt 7-8év egy mekibe találkoztam a sráccal, ő szolgált ki.


Próbált velem beszélni, de én nem tudtam vele leállni jópofizni.

2019. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
A kérdés alapból hülyeség, mert nem a barátod, ezt ő is kijelenti, szal mit vársz? Nem attól lesztek barátok, hogy te önként azt eldöntöd lol...
2019. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném hogy: "Hát beléd meg mi ütött"

És válaszától függően vagy megbeszélnénk vagy pedig hazamennék és csinálnám a dolgaim amiket szoktam. Nem törölném ismerősök közül stb, de nem is keresném.

2019. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Jöhetnek még!


#3

És több évnyi baràtsàg utàn hagyta el a szàjàt hasonló szavak?

2019. márc. 27. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több évnyi "barátság" volt.
2019. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha több éve barátok vagyunk és úgy mondaná, akkor azt gondolnám, hogy valami bántja és rossz passzban van, ezért megprobálnám szóra birni, mi a baja, hátha tudok segiteni neki. Ha velem kapcsolatos, akkor megbeszélni.


Ha régi barátság, akkor akkor miért mondja az a valaki, hogy soha nem voltak barátok? Ha a másik ugy gondolta hogy barátok, és közben ilyet vetnek a szemére, akkor aki mondja a fentit, 2,5 éven át mégiscsak erre utaló jeleket kellett, hogy adjon, ha pedig mindig így gondolta (ugyebár ez a soha ellentéte), hogy nem barátok, akkor miért hitegette volna évekig a szerencsétlent?

2019. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, elnézést a 2,5 év nem szerepelt
2019. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy több évig kihasznált, még nem jelenti azt, hogy barátok is voltatok :DDDD
2019. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!