Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok errol?...

Ti mit gondoltok errol? Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Van egy hugom 11 eves van az osztalyaba egy kisfiu es mar tobbszor bantotta akar lelkileg akar testileg. Ma sirva jott haza mert a kisfiu pofonvagta. Viszont nem szeretne ha szolnank a fiu anyukajanak mert akkor az osztalyba csufolni fogjak amiert a “szulokhoz fut” ami lassuk be kiskorba gaznak szamit (de ez mindenkinel igy van sztm) vegul felhivtuk a fiu szuleit es a szulok tagadnak mindent mert hogy az o fiuk allitolag “szent”. Engem rettentoen felidegesitett ez mivel hogy kepzeli azt egy kisfiu hogy pofanvag egy lanyt raadasul eleg erosen (mivel a kisfiu karatezik vagy mit csinal) en ugy voltam hogy holnap bemegyek a sulijaba es en vagom pofan a kisfiut hogy erezze miket csinal... de persze ebbol holnap csak egy elbeszelgetes lesz de nem is ertem hogy ilyenkor mi zajlik le a fejeben ...
2019. márc. 27. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te ne verd meg a gyereket! Abból csak neked volna bajod. Az osztályfőnöknek kellene szólni, hogy figyeljen oda. Persze a lelkére kell kötni, hogy semmiképpen ne szóljon a gyereknek, hogy ő tud róla. Viszont ő tudja figyelni őket napközben és egy esetleges újabb bántásnál tetten érni a kisfiút.

Ennyi idős voltam, amikor engem is rendszeresen bántalmazott egy osztálytársam. A szüleim így tettek, amit leírtam. Nálunk a szüleim beszélgettek el úgy a gyerekkel egy újabb eset után az osztályfőnököm tudtával, hogy soha többé egy ujjal nem nyúlt hozzám.

2019. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne a suliban verd meg, mert lecsuknak miatta!

Amúgy szólj a szüleinek, magyarázd el nekik, hogy félted a srácot, mert könnyen eltörhet a térde egy baseball ütőtől, pont olyantól, amilyen a te kocsidban is van. >:)

2019. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha karatézik vagy mit csinál, keresd meg a karatetanárát és meséld el neki, hidd el ő ért hozzá mit kell ilyenkor tenni.
2019. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abszolút elfogadhatatlan ez a viselkedés. Én is az osztályfőnökkel beszélnék első körben, hogy beszélgessen el a gyerekkel, vagy akár osztály szinten általánosságban. Ha nem javul a helyzet, akkor az igazgatóval.

Egyáltalán nem értem, hogy az ofőnek/ügyeletes tanároknak miért nem tűnik fel ez? Semmit nem is tudnak erről? Hol vannak a tanárok ilyenkor? Csak a húgodat bántja, vagy mást is?

2019. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!