Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátsàg az ilyen?

Barátsàg az ilyen?

Figyelt kérdés
Sajnos van 2 barátnőm akik ha találkozunk nagy ritkán, mindig azt érzem hogy méregetnek... Be be is szoktak szólni hogy meghíztál kicsit, vagy hajszàlér alakult ki lábamon de nem olyan vészesen amúgy és megszólalbak jaj szegény de eres, vagy a ruhámra tesznek megjegyzést.... De egymást dícsèrik de szép vagy! Csak úgy sugárzol! Nektek nem esne ez rosszul egy barátságban? Mit reagálnátok? Úgy èrzem ezekkel elveszik azt a csepp önbizalmamat is , ès ezek utàn nem tudok mosolyogni ès jól érezni magam velük.

2019. ápr. 6. 23:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Ilyen találkozók után nagyon keserű szájízzel tudok hazamenni.

Hiszen egymást támogatjàk, bíztatják az én külsömre meg a megjegyzést kapom..

2019. ápr. 6. 23:39
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Te is tisztában vagy azzal, hogy barátság nem létezik, legalábbis jönnek és mennek.
2019. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Nagy különbség van az őszinteség és a bunkóság között, szerinted melyik van most? Én is figyelmeztettem egyik barátnőmet, hogy testileg, lelkileg tönkreteszi a melója. Nagyon elhanyagolta magát, lelkileg sem volt a régi. Kiégett, amikor találkoztunk nem volt olyan aktív, külsőre legalább 5 évvel idősebbnek tűnt. Miért mondtam volna neki, hogy jól néz ki és hű de kicsattan az energiától ha ez nem így van? Amúgy akkor meg ne találkozz velük.
2019. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, ne töltsd ilyenekkel az idődet, ne engedd, hogy lehúzzanak!
2019. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz barátság az nagyon-nagyon ritka. De szó szerint. 1 millióból egy az olyan személy, aki őszintén kedvel és nem érdek. Szóval nagy eséllyel nem a barátaid, illetve.. a barátaid valamilyen formában, vagy inkább jó ismerősöknek nevezném őket. De amúgy ne aggódj. Beszélgess, nyiss mások felé is, és talán szerencséd lesz egy igaz barátra szert tenni.
2019. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem egy barátságba nem fér bele ha a másik önbizalmát tönkreteszik. :(

Nekem eszembe nem jutna egy barátnőmnek , ismerősömnek a külsejére megjegyzést tenni ha azt nem pozitív értelemben gondolom.

És nem tartom jónak hogy adott 3 barátnő akiből kettő égen földön dicséri egymást, én is őket ők meg engem kb csak leszólnak.

Nem bunkón , de megjegyzéseket tesznek, vagy lenéző pillantást veszek észre agogy végig néznek rajtam...

2019. ápr. 6. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van kérdező és ne hagyd magad. Én a helyedben a következő talikor ugyanúgy viselkednék mint ők velem, be-be szólogatnek meglátjuk hogy esne nekik. Csak hogy szokják. És egész nyugodtan. Ne érezd magad sz@rul, az élet túl rövid ahhoz hogy olyanokra pazaroljuk aki nem érdemli meg. Ha megjegyeznék hogy mi van bal lábbal keltél fel vagy savanyú a szőlő? Akkor még beolvasnék egyet és otthagynák őket. (Ezeket persze te is mondhatod nekik) 😉

Ne baratkozz olyanokkal akik csak lehúznak téged, és árad belőlük a negativitás. Csak a pozitív dolgokra koncentrálj. Fel a fejjel találsz különb barátokat!

2019. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!