Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy jussak el a munkahelyi...

Hogy jussak el a munkahelyi haverságtól a barátságig?

Figyelt kérdés

Szinte mindenkivel jóban vagyok, meló közben nincs is ezzel baj, beszélgetünk, hülyülünk, röhögünk, teljesen jól elvagyunk egymással. De sose jutok tovább ezen a ponton addig, hogy melón kívül is tartsuk a kapcsolatot. Nem beszélgetünk messengeren se egyikükkel se, nem találkozunk melón kívül... Míg a többiek igen. 2-3 "klikk" van, akik rendszeresen összejárnak, piálnak, moziznak, vásárolnak, egymásnál alszanak, stb. Nekem eddig ez annyi, hogy egyikükkel kétszer mentem vásárolni (mindkét alkalom egy-egy Karácsony volt), egy másikkal egyszer Starbucks-oztunk (de az is közvetlenül meló után volt, amikor hamarabb végeztünk), májusban csoportosan megyünk egy koncertre, illetve régebben rendszeresen bent maradtunk este piálni, beszélgetni, társasozni, akkor én is ott voltam. De ennyi. Ők meg legalább hetente taliznak, ha nem többször.

De sose tudtam tovább jutni ennél a helyzetnél, nem csak munkahelyen, hanem még a suliban se. Ott volt 2 barátnőm, akikkel sulin kívül is taliztunk (az egyikükkel a mai napig tartjuk a kapcsolatot), de a többiekkel ugyanúgy jóban voltunk, beszélgettünk, hülyültünk nap közben, de sulin kívül soha nem találkoztunk, meg nem beszéltünk.



2019. ápr. 9. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van akivel jobban kedvelitek egymást, kezdeményezned kell. Kérdezd meg meló után nincs e kedve elmenni mászkálni kajálni egyet. Ha nincs, te legalább megpróbáltad. Ne várd a sült galambot, ha nem látják rajtad hogy kezdeményeznél, azt gondolják nem is akarsz semmit.
2019. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de valamiért nem vagy jó társaság. Hogy miért, az így látatlanban nehéz megmondani.
2019. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!