Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az, aki ők...

Milyen barát az, aki ők nélkül megszakít egy barátságot?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberek miért nem állnak a másik szeme elé,ha problémájuk van?

Nem gyerekes csakúgy a semmiből tiltani a másikat Facebookon, anélkül hogy a másikat felvilágosítanánk,hogy tulajdonképpen mit is követett el?


2019. ápr. 13. 16:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó,sajnos ilyen is van.

Sokan nagyon nehezen tudnak csak önvizsgálatot tartani.

Nagyon fájdalmas dolog az.

Sajnálom,hogy megbántottak.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Mindenkinek jár a zöld kéz.

2019. ápr. 13. 18:21
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan személlyel én is megszakitottam a barátságot aki beszólogatott, célozgatott,lelkiszemetesnek használt,látszólag érdeklődött irántam utána rögtön a saját mondanivalójába kezdett.Látszólag kedves volt puszi-puszi,ölelés, de ez hamis volt.Kidobom a gyomrom ha rágondolok. A születésnapomon nem volt képes köszönteni,másokat igen.Valtoztatni volt ideje,a türelmemnek meg vége lett.Nem bánom, hogy ez megszakadt és nem érzem, hogy magyarázatot érdemel.Mert ha azt mondanám neki azért mert kétszínű,tiszteletlen,benne van a paraszt mentalitás at úgyse tetszene.

Volt olyan is,hogy velem szakítottak meg kapcsolatot,beszéltünk róla,de nem hozott nagy megnyugvást,nem én akartam a barátság végét.Mindketten valtoztunk ez volt az ok.

2019. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem mondnám azt, hogy nem volt igazi barátod az illető. Azért így szakította meg ilyen módon a barátságot, mert

-és most tudom, hogy bántó lesz amit leírok - az emberek gyávák. Sajnos a társadalmunkat átitatja a gyávaság. Teljesen együtt érzek a kérdező veled, mert nem régen velem is megtörtént ez, egy egész baráti kör szakította meg velem a kapcsolatot. A kérdésedből kitűnik - és velem is ez van -, hogy nem az fáj ha valaki megszakítja a kapcsolatot, hanem az, hogy ezt nem mondja meg nyíltan. Nekem is ha megmondták volna, hogy konkrétan mi a bajuk velem, akkor önkritikát gyakorlok, változtatok a viselkedésemen, bocsánatot kérek stb., de erre esélyt sem kaptam. Mondjuk nálam nem hirtelen történt, hanem egyik tag a baráti körből elkezdett távolságot tartani és utána jött a többi, de indokot mind máig nem tudok. Iszonyatosan fájdalmas ez. Ez gyávaság, sajnos mi magyarok ilyenek vagyunk, így szocializálódtunk még én is viselkedtem gyáván másik emberrel de ezt belátom. A másik dolgog, hogy az emberek nem toleránsak. Nagyon alacsony a tolerancia küszöbük és ez a barátságokat is megtöri. Én számtalanszor mondtam nekik, hogy vannak jó és rossz tulajdonságaim, mindkettőt látni fogjátok és látták mindkettőt is. Még a legjobb barátjának sem mutathatja teljesen önmagát az ember, mert ha a legjobb barátod alacsony tolerancia szinttel bír eltávolodhat tőled. Azt tudom tanácsolni, hogy engedd el az illetőt, sírd ki magad és takaríts ki minden emléket, ami ehhez a személyhez köt, nekem is a tőlük kapott ajándékok repültek a kukába. És kezdj el hinni, hogy lesznek új barátaid.

2019. ápr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem gyerekes csakúgy a semmiből tiltani a másikat Facebookon, anélkül hogy a másikat felvilágosítanánk,hogy tulajdonképpen mit is követett el?"

Nem kevésbé gyerekes, mint ezen pampogni a gyakorikérdéseken.

2019. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!