Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert lesz minden fiu baratom...

Miert lesz minden fiu baratom egy ido utan szerelmes belem? Mit rontok ell?

Figyelt kérdés
Annyira rossz ez igy , hogy ugy szeretem mindegyiket mintha testverem lenne aztan bevalja , hogy szerelmes lett belem. Most nem melesleg van baratom es van egy fiu akivel nagyon regota joba vagyok de tenyleg baratok vagyunk s ennyi . S ket napja bevalotta, hogy en neki tetszem. Mit tegyek vele ? Mar voltam ilyen helyzetbe . A baratomat marmint a pasim viszont nagyon szeretem , es tudja is hogy joba vagyok ezzel a fiuval es nincs is vele baja de elmondani nem merem , hogy most mit mondott . Viszont lepatintani sem akarom mert nagyon fontoss barat nekem nagyon szeretem mint barat.

2019. ápr. 16. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Egy kissé hencegsz!:)
2019. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne is mondd el a pasidnak, nem tartozik rá!!! A hódolóddal meg közlöd, hogy nagyon kedves tőle, de ugye tudja, hogy foglalt vagy. Attól még maradhattok barátok.
2019. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Ne keverd össze a szerelmet azzal hogy dugna :)

A pasik kb a nők 70%át dugnák

2019. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondtam , hogy baratok maradhatunk de mas semmi. S , hogy bantani sem akarom ha neki jobb ugy akkor ne beszeljunk tobbet de azt mondta beszeljunk s tudja csak elmondta mit erez .
2019. ápr. 16. 23:34
 5/12 A kérdező kommentje:
3 ik komentelo ezt nem ertem:) marmint ki csak dugna ?
2019. ápr. 16. 23:35
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
a 3-mas azt akarta mondani ,hogy nem szerlmesek beléd csak megakarnak dugni
2019. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akivel egyutt vagyok az szerelmes belem. Azzal , hogy irtam hogy tetszem neki nem hencegesbol irtam. A belsom tetszik neki a lelki vilagom. Nem minden fiu csak azt akarja , van aki igazan tud varni es igazan tud szeretni.
2019. ápr. 16. 23:56
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy elmondtak mit várt? Majd a nyakába ugrasz és ott hagyod a pasid? Miért most mondta el? Mióta vagytok barátok, mióta van pasid?

Jó kis terhet rakott rád. Persze a másik oldalt is meg tudom érteni. Viszont ezt meg kell beszélnetek, hogy te a pasiddal vagy és rá csak amolyan testvérként tudsz tekinteni és ne várjon rád, keressen másik csajt párkapcsolatra.

A párodnak el ne mondd, mert elkezdhet féltékenykedni, az meg senkinek se jó.

2019. ápr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A baratommal mingyart 5 honapja vagyok egyutt . Aki meg mondta , hogy tetszem neki azt kb 2 eve ismerem a ugy 1 eve vagyok vele joba . Mondtam neki en nm hagyom a kapcsolatom mert o nekem csak barat es boldog oarkapcsolatba vagyom azt mondza tudja . Csak elmondta ezg
2019. ápr. 17. 08:10
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

#3:

Igen, azok, akik a farkukban hordják az agyukat, de szerencsére nem minden férfi ilyen.

2019. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!