Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Átvertem a haveromat, de...

Átvertem a haveromat, de mégis mit tehettem volna? Hazudtam volna inkább?

Figyelt kérdés
Van egy haverom,akivel a baráti társaság révén ismerkedtünk össze. Nagyon sok összezörresünk volt és néha nagyon elmegy tőle a kedvem. Ő fiú én lány vagyok,és a kezdetektől nyomul annak ellenére hogy már az első nap nemet mondtam. Folyton civakodunk,nem vagyunk egy világ se,de nem ismeri be. Most úgy volt hogy nála alszom de reggel is volt egy kínos beszélgetésünk,és nagyon elment a kedvem. Meg is mondtam neki hogy nincs kedvem már ott aludni meg találkozni. Természetesen nagy cirkusz lett belőle mert ő már addigra a buszon ült,amit nagyon sajnálok.azt hittem meg nem indult el. Mit tettetek volna a helyemben? Elmentetek volna hozza,es jopofizni megismerkedni a családjával vagy? Vagy hazudtam volna inkább hogy közbejött valami? Nem tudom
2019. ápr. 20. 15:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ugyanezt tettem volna mint te, annak ellenére is, hogy kicsit furdallna utána a lelkiismeretem amiért "átvertem". De ilyen sok emberrel megesik, nem a világ vége és lehet jól fogsz kijönni belőle, mert ezután "kiábrándul" belőled és nem fog nyomulni többet. :)
2019. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!