Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha csak felszínes kapcsolataim...

Ha csak felszínes kapcsolataim vannak, akkor velem van a probléma?

Figyelt kérdés
1 ember kivételével,szinte csak felszínes emberi kapcsolataim vannak. Amikből hiányzik a bizalom. Ha új embereket ismerek meg,azokban sem lehet megbízni. Én nem értem a mai fiatalságot,vagy tényleg velem lenne a probléma? Ha igen,akkor micsoda?
2019. ápr. 26. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem veled van a probléma. Ugyan ezt tapasztalom én is.
2019. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem veled van a probléma. Nagy szerencse kell a hozzád illő partner megtalálásához. A tulajdonságot, amit a másikban keresel, úgy hívják, "átlátszóság". Jogos igény. Ilyen embert kell találnod, és ha ez a tulajdonság kölcsönös, a kapcsolatotok el fog mélyülni. Én találtam ilyet, igaz, hogy nem mostanság.
2019. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. Ahhoz hogy valakivel bizalmi kapcsolatot tudj kialakítani, szerintem ahhoz eléggé kell hogy passzoljatok. Mármint hogy a gondolkodásmódotok,véleményetek nagyjából úgy megeggyezzen...stb meg azért legyetek szimpatikusak is.
2019. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.


Sajnos sokaknál tapasztalom,hogy vmi oknál fogva csak érdekből barátkoznak, és ahol már érdek van. Ott nem lehet annyira elmélyíteni egy barátságot.


Én próbálkoztam több embernél.

Mindig az volt addig míg az adott dolog volt a téma, meg kellett a segítség addig jó voltam, hiába próbáltam ezen kívül keresni őket rájuk írni mizu van. vagy rám zúdították minden bajukat és felőlem semmit nem érdeklődtek,tehát eléggé egyoldalú volt a dolog. Volt egy csaj akivel azért elég jóban vagyok. Mondta nagy szülinapozás lesz náluk, de azt nem írta,hogy nincs e kedvem menni.


Kicsit rosszul eset.

Én próbálnék kialakítani mélyebb barátságokat,de egyszerűen mindenkinek vagy már meg van a köre és nem akar annyira új embereket maga köré,vagy pedig kihasználnak.

2019. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!