Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Miért csinálja...

Miért van ez? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a "legjobb barátnőm" csinált egy új közösségi oldalt (Instagram) és azon nem követett be és le is tiltott.

De van egy másik Instagramja és az volt neki a legelső, azon mi is bevagyunk követve neki. De ezen már nem posztol, nem használja szinte. Ezt az újat használja. Ezen sokszor posztol. És nagyon depis idézeteket rak ki.

Vajon miért csinálhatja ezt velem amikor a suliban nagyon jól elvagyunk és sokat viccelődünk. Lehet ez a sok viccelődés meg az egész egy megjatszas és az egész nem igazi?

Nagyon csalódtam benne :(


2019. ápr. 28. 21:05
 1/1 anonim válasza:

Lehet épp ezért,mert depis idézeteket rak ki.. Lehet egy másik énje,amit nem akar megmutatni neked.

Én is jártam már így,én rákérdeztem hogy miért csinálja,és ezt mondta. Azóta mindent elmondunk egymásnak.

2019. máj. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!