Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ilyen barátnő én meglehet...

Egy ilyen barátnő én meglehet bízni?

Figyelt kérdés
Állandóan majmol már ott tart hogy olyan pasi kell mint nekem van vagy is hasonló. De mellette párja van.

2019. máj. 3. 00:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát, egészen addig bízhatsz benne, míg nem jön képbe egy másik "hülye". Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Míg én voltam imádata tárgya, lemásolta az utolsó mozdulatomat is, majd ezzel a jól összeharácsolt személyiséggel szépen talált magának egy másik balekot, akit barátnőjének nevezhet. Azóta meg sem próbálja játszani magát, irigy mindenre, amit teszek, ott tesz keresztbe ahol tud, nehogy véletlenül lekörözzem. Persze azelőtt is ilyen volt valószínűleg, csak nekem adta a jópofát.

Az ilyen emberek nem normálisak, minden mozdulatuk megjátszott, hazugság, sose tudhatod, valójában mi jár abban az idióta fejükben, így abszolút nem lehet megbízni bennük.

2019. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk csak azt érzékeltem felőle mikor mondtam neki hogy van párom akkor egy kényszer mosolyt lenyomott ennyi.sztem irigy is. Am meg elvileg örül nekem facenkirakosgatja hogy mennyire örül hogy a barátnője vagyok ott vagyok a bajban stb igaz ő is segített nekem.
2019. máj. 3. 10:33
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet velem van baj de engem irritálnak az ilyen emberek. Aki nem képes a saját életét élni, akkkr se ha segítesz neki hogy hogyan találja meg, mit akar az élettől.
2019. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!