Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy írjak rá ennyi idő után?

Hogy írjak rá ennyi idő után?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal összevesztem kb.5 hónapja.Nem írtam rá,nem kerestem.Letiltottam.Nem akartam rá gondolni,de nap mint nap eszembe jutott.Túlreagáltam egy dolgot.Már rájöttem.Viszont félek,hogy szóba sem fog állni velem.Nem akarom elveszíteni,viszont fogalmam sincs hogy írjak rá.Szeretném elhívni kávézni,de félek,hogy nemet mond.Nem írom le,hogy miért vesztem vele össze,mert kicsit kínos.
2019. máj. 6. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a legjobb barátod, akkor nem lenne szabad eleve ilyen kérdést feltenned. Egyszerűen ráírsz, hogy bocs. Elmondod neki azt, amit nekünk is, aztán a többi rajtad múlik. Ha tényleg akkora a barátság, akkor már biztosan régóta várja ezt tőled.
2019. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem pont ugyanez van. Összevesztem egy lánnyal 5 hónapja. Te vagy az? Lány vagy?
2019. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Szeretnék bocsánatot kérni a történtek miatt. Az elmúlt 5 hónapban rengeteget gondoltam a történtekre és minden nappal egy dolog erősödött bennem; hogy túlreagáltam. Tudom, rengeteg idő telt el és hamarabb kellett volna ezt az üzenetet megírnom, de remélhetem, nem késtem el vele. Tényleg nagyon sajnálom!"


Ha erre visszaír, hogy ugyanmár, fátylat rá, akkor elkezdheted, hogy


"Nagyon örülök, hogy nincs harag. Amúgy, hogy vagy? Nagyon régen hallottam felőled, hogy telnek a napjaid?"


Leírja, elkezdtek beszélgetni, majd a csevegés végén odaírod, hogy, örülsz, hohgy meg tudtátok beszélni és, ha van kedve, összefuthatnátok egy kávéra.


***


Ha a bocsánatkérésedre elküld a sunyiba, akkor annyit írsz "Tényleg nagyon sajnálom, ami történt és, hogy túlreagáltam! Szép napokat kívánok és remélem, idővel enyhül Benned a harag!"

2019. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!