Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy még mindig...

Normális, hogy még mindig hiányzik?

Figyelt kérdés
Volt egy lány barátom,olyan volt nekem mintha a nővérem lett volna. Tudom,hogy ő többet akart,de én nem tudtam,hogy úgy nézni rá,ezért se léptem.f
2019. máj. 7. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják,h nem létezik barátság férfi es nő között...,az egyik mindig többet akar,még ha ez sosem derül ki,akkor is.

Nem tudom,mikor szakítottad meg vele a kapcsolatot,de ha hiányzik keresd meg. Három opció van. Az egyik,h megbeszéled vele,h szeretnél a barátja lenni,de te nem akarsz ettől többet,mert olyan,mintha a tesód lenne. A másik,h nézz magadba becsületesen és kérdezd meg magadtól,h vajon nem lehet,h azért hiányzik,mert te is többet érzel iránta,csak esetleg még magadnak sem vallod be?

Ha ő így nem akar,vagy nem tud a barátod lenni,és te sem akarsz többet,akkor viszont hosszú távon jobb,ha elfelejtitek egymást.

2019. máj. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális.
2019. máj. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 létezik. Nekem is több lány barátom van, működnek.
2019. máj. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,szerintem is létezik,n3kem is van néhány férfi barátom,én az ő esetükre írtam,h erre mondják.
2019. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!