Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lányért dolgozni, akivel...

Egy lányért dolgozni, akivel nem vagy együtt?

Figyelt kérdés
Szóval az én életemnek tulajdonképpen vége van már. Nem igazán motivál semmi, de viszont van egy lány akit szeretek, segitsem anyagilag, vagy ne szóljak bele az életébe?

2019. máj. 7. 10:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

7-es ez nekem a boldogság, leszarom hogy nem kellek senkinek így, tisztában vagyok vele.

“A lány meg, ha normális, úgyis elküld a búsba a pénzeddel együtt.“ ha nem kell neki, hát akkor nem, szerintem jól jön neki, kinek nem? A kérdés inkább az, hogy milyen hatása lenne.

8-as férfiösztön valahol ez az eltarto szerep, szeretünk a szerelmunknek, csaladunknak anyagi meg mindenféle biztonságot adni tudatoson vagy tudat alatt, gond van a gepezetben persze ez tiszta, ami főleg akkor ütközik majd ki, ha esetleg barátja lesz, de ösztön, minthogy olyan emberek is szeretnek szexelni, akik nem akarnak, vagy nem tudnak szaporodni.

10-es az a baj ismer, inkognitóban kéne lehet, vagy más által.

2019. máj. 7. 11:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez beteg.😂😂😂
2019. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

“A lány meg, ha normális, úgyis elküld a búsba a pénzeddel együtt.“ ha nem kell neki, hát akkor nem, szerintem jól jön neki, kinek nem? A kérdés inkább az, hogy milyen hatása lenne.


Nem tudom feltűnt-e, de ez lenne a hatása. Nő vagyok, ha nekem bárki bármilyen módon pénzt küldözgetne, nem éppen pozitív érzelmeket váltana ki belőlem. Hajítanám be az első csöves pohárkájába az egészet és talán még a rendőrségre is elmennék egy idő után, hogy állítsák le az agyhalottat.

Normális embernek nem kell senkitől a "segíly", pláne nem ilyen anoním módon, te gyökér.

Ha téged ez tesz boldoggá, legalább ebben keresnél valami értelmet, de neeem... aztán sírsz, hogy nem kellesz senkinek. Gratulálok.

2019. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13-as itt egy lányról van szó, ne magadból induljal ki.

“Hajítanám be az első csöves pohárkájába az egészet és talán még a rendőrségre is elmennék egy idő után“

Több millió ft-ot?


“Normális embernek nem kell senkitől a "segíly", pláne nem ilyen anoním módon, te gyökér.“


Ha meg nem anonim, akkor meg az a bajod, hogy fel akarok vágni vele, viszonzast várok.


“Ha téged ez tesz boldoggá, legalább ebben keresnél valami értelmet, de neeem... aztán sírsz, hogy nem kellesz senkinek. “


Milyen értelmet, ki sírt?

2019. máj. 7. 13:29
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben olyanoknak adnám a pénzt akiknek nagyobb szüksége van rá pl. árvaházak, anyaotthonok, kórházak, stb.
2019. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!