Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A páromnak van egy barátnője. Egy fiatal csaj. Baráti társaság révén. Nem igazán tartották eddig a kapcsolatot, de az elmondottak alapján előttem, heti szinten beszéltek. Voltak olyan dolgai a csajnak, amiből női szemmel érzékelem, hogy többet szeretett volna.


A stílus, ahogyan beszél vele, túlságosan bizalmas, már flörtölésnek is beillik.


Szerinte nincs , nem is volt ebben semmi, mert csak hülyülés. Ugratás. Ilyen a nő mindenkivel.


Engem viszont megőrjít, mivel a közelben kezdett el dolgozni. Össze is futottunk vele, és nagyon vidáman, nagyot köszönt a páromra a csaj, engem pedig figyelmen kívül hagyott, mintha nem is léteznék, nem is köszönt nekem. Egyértelmű, hogy a létem nem számít a csajnak. Nyomulni fog. Nem a zsánere a páromnak, de a csaj kiborít!


Mit tehetnék, hogy elaltassam a féltékenységemet?


2019. máj. 13. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok. 9 éve vagyok együtt a párommal. Nekem is van olyan barátunk ( közös) akivel hasonló laza stílussal beszélünk, ha találkozunk ölelgetjük egymást, megértjük egymást 1 pillantásból. De SOHA nem jutott eszembe vele kiketdeni, és ő se nyomult soha. Nem véletlen a párom a párom, és nem ő. A parimnak is van ilyen barátnője. Sustorognak, viccelődnek, de ennyi. Szerintem felesleges féltékenykedni. Ha meg akarna csalni, biztos nem egy régi jó baráttal tenné. Hogy mit tehetsz? Próbálj meg más szemmel nézni a lanyra. Lehet nem is olyan rossz frj, és ha megismered akár meg szimpi is lehet. Kellenek mindenkinek a régi barátok.
2019. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egyértelmű, hogy a létem nem számít a csajnak. "

Hallod ő csak így...nem köszönt. Azért felelős amit tesz vagy nem tesz, de ezt a mondatot már te raktad hozzá fejben.


Nem a zsánere a párodnak, egy megbeszélést esetleg megér, de ha túlféltékenykeded a végén még te magad mutatod meg neki mennyire jó a csaj, ha ez lehetséges.

Lány barát rengeteget dumáltak, megvolt minden lehetőség és nem történt semmi, miért éppen most lenne bármi?


Elég sokat vagyok magam is lánybarát, őszinte legyek a barátok barátnői mindig egy kellemetlen terület, mert míg én beszélgetek a srácokkal mint egy közülük, teháthogy ha úgy tetszik százalékosan ugyanannyit beszélek nekik mint bármelyikük, ha ez így érthető, addig a legtöbb elhozott barátnőt be lehetne rakni a sarokba bukszusnak, és boroskólával locsolgatni egy-egy ilyen összejövetelen.


Így elég nehéz nekem is hogy viszonyulni, mert a lányok meg kb elvárják hogy "dejó van még egy lány a társaságban, akkor lesz kivel beszélgetnem" izé...ezzel nehéz mit kezdeni. Nem mondom hogy nálad ez van, de a fiúk közt mozgó lányok gyakran menekülnek és távolságot tartanak a többi lánytól, egyszerűen mert mentőövnek néznek, akivel meg lehet kotkodálni a pasik rossz szokásait, vagy a legújabb arckrémeket, miközben én mondjuk technikáról, képregényekről, kamerákról filmekről beszélgetnék inkább...


De az is igaz hogy ott egy ember akit tök jól ismersz és mellette áll egy akit meg hát...messze nem annyira, ez is egy fura helyzet lehet bárkinek.

2019. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyit tennék hozzá a kettes válaszolónak, hg nem volt semmi, mert a párom nem akart semmit, (ha ez igaz). A csaj hívogatta, meg képeket küldött magáról, amin kellette magát. És szerintem most is nyomul. Flörtöl. Nekwm voltak fiú barátaim, eléggé fiús személyiség vagyok, a női témák, hidegen hagynak. De mindig többet akartak. Ez a nő úgy viselkedik, közösségi oldalon is küldi a szíveket, csókokat, hg az 1értelmű.
2019. máj. 14. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!