Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan dolgozzátok fel egy...

Ti hogyan dolgozzátok fel egy barátságát végét?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kozhely, de ido! mindent meggyogyit. de addig is a tobbi baratod tarsasagaban legy, probald elterelni a gondolataid. talalj hobbyt, jarj el vhova, csinalj vmit amit szeretsz. :)
2019. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Fogadd el hogy jobb neked nélküle... Tanulj az esetleges hibá(k)ból amit ő/te elkövett/tél. Ha vannak más barátaid, nyiss feléjük! Legyél nyitott idegenek, ismerősök felé is, menj el programokra. Persze ne rögtön, kell egy kis idő átgondolni a dolgokat. Vedd számításba azokat az embereket akikben mindig megbízhatsz... Nekem valahogy így sikerült.
2019. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szellemi autonómiával, nemfüggéssel, plusz kiértékelem, hogy hol csúszott a hiba a gépezetbe, mit értékeltem túl a valósághoz képest.
2019. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsés vagyok, mert megadatott, hogy ismerhetek életem során több igaz barátot. Velük akkor fog véget érni a barátság, amikor az én életem is véget ér. Van más barátom is, de ha ők valamiért elpártolnának mellőlem, nem igazán fájna így nem lenne mit feldolgozni. Ne emészd magad, ha valamiért nem akar a barátod maradni, akkor engedd el.
2019. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem élem meg tragédiaként. Természetesnek tartom, hogy életszakaszonként jönnek-mennek a felületesebb barátságok és csak az marad, aki igazán fontos, ez így is van rendjén. Inkább kevés igazi barát, mint sok felszínes. Egyébként minden életszakaszban lehet új barátokat találni, ha nyitott az ember, többször költöztem egyedül más országba, mindehol sikerült legalább 1 új barátra lelnem. Van, akivel ez azóta elkopott haveri viszonyra, de van, ahol megmaradt a barátság a távolság és minden ellenére. Ha elveszíteném őket, akkor meggyászolnám, de aztán levonnám a tanulságokat és talpraállnék. Sokkal rosszabb dolgokból is felálltam már, ez sose tudna letörni.
2019. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is kevés volt, 10 és 3 év hosszúak. Nem akartam egyiknek se a végét, de úgy érzem, hogy más irányba változtak, mindennek már egy éve, lehet jobban kellett volna küzdeni?
2019. máj. 16. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!