Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet egy embert könnyebb...

Hogy lehet egy embert könnyebben elengedni?

Figyelt kérdés
Nehezen engedek el egy embert magam mellől és most ezt kéne tegyem, de nagyon nehéz. Valaki tud segítséget adni? :(
2019. máj. 16. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ehhez jó lenne tudni a konkrét esetet. Ha szeretnél, beszélgethetünk róla.
2019. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég könnyen megy, de én alapból nem vagyok egy túlzottan ragaszkodó típus. Viszont sokat segítene, ha leírnád a konkrét szituciót, mert egyáltalán nem mindegy.
2019. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt kell megtudnod először is, hogy miért alakult ki Benned a "függőség" a másik ember iránt.


Illetve, hogy a másik ember is megigényli e vagy csak Te látod bele a dologba, hogy lehet, jót teszel neki azzal, hogy ha elengeded.


A kapcsolatok - kollégiális, baráti jönnek-mennek; ragaszkodni hozzájuk nem szabad; ha bármelyikbe is görcsösen kapaszkodsz, de a másik fél távolodik, ott először arra kell rájönnöd, pontosann mi állhat a hátterében ennek a kötődésnek a részedről. Ezt sok minden okozhatja - pl hirtelen változás a környezetedben kiskorodban vagy kiskamaszként vagy a szülők krízise vagy olyan dolgok, amik miatt notóriusan háttérbe szorultál, stb.

2019. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod írj privátban, s szívesen meghallgatlak s segítek ha tudok. Règen èn is nehezen engedtem el embereket, főkènt barátokat az èletemből . De mára azt gondolom megtanultam a helyèn kezelni s elfogadni a dolgot , vagyis ,hogy ha már egy barátság nem müködik vagy az illető nem jó hatással van rám akkor bizony elkell engednem s le kell zárnom.
2019. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy miért kell elengedned.

Meghalt,eleged lett belőle,elhagyott,vagy mi?

2019. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!