Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Hogy lehet egy embert könnyebben elengedni?

Nehezen engedek el egy embert magam mellől és most ezt kéne tegyem, de nagyon nehéz. Valaki tud segítséget adni? :(

máj. 16. 12:34  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, de ehhez jó lenne tudni a konkrét esetet. Ha szeretnél, beszélgethetünk róla.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 16. 12:37 Privát üzenet
Nekem elég könnyen megy, de én alapból nem vagyok egy túlzottan ragaszkodó típus. Viszont sokat segítene, ha leírnád a konkrét szituciót, mert egyáltalán nem mindegy.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 16. 12:43 Privát üzenet
poccok nevű felhasználó válasza:

Azt kell megtudnod először is, hogy miért alakult ki Benned a "függőség" a másik ember iránt.

Illetve, hogy a másik ember is megigényli e vagy csak Te látod bele a dologba, hogy lehet, jót teszel neki azzal, hogy ha elengeded.

A kapcsolatok - kollégiális, baráti jönnek-mennek; ragaszkodni hozzájuk nem szabad; ha bármelyikbe is görcsösen kapaszkodsz, de a másik fél távolodik, ott először arra kell rájönnöd, pontosann mi állhat a hátterében ennek a kötődésnek a részedről. Ezt sok minden okozhatja - pl hirtelen változás a környezetedben kiskorodban vagy kiskamaszként vagy a szülők krízise vagy olyan dolgok, amik miatt notóriusan háttérbe szorultál, stb.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 16. 12:46 Privát üzenet
Szia! Ha gondolod írj privátban, s szívesen meghallgatlak s segítek ha tudok. Règen èn is nehezen engedtem el embereket, főkènt barátokat az èletemből . De mára azt gondolom megtanultam a helyèn kezelni s elfogadni a dolgot , vagyis ,hogy ha már egy barátság nem müködik vagy az illető nem jó hatással van rám akkor bizony elkell engednem s le kell zárnom.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 16. 13:04 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Nem mindegy,hogy miért kell elengedned.

Meghalt,eleged lett belőle,elhagyott,vagy mi?

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 16. 14:29 Privát üzenet

https://www.youtube.com/watch?v=DSsGVc3Kpms

vagy:

https://www.youtube.com/watch?v=d6hj_JTvCJU

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 16. 18:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudhatom, hogy mikor kell küzdeni valakiért, hogy továbbra is az életem része legyen, és mikor kell elengedni, hogy kisétáljon belőle?
Képtelen vagyok elengedni egy barátságot. Mi tévő legyek?
Miért nem tudom elengedni a barátnőmet?
Hogyan lehet elengedni valakit?
Ha több év után sem tudok elengedni egy tönkrement barátságot idióta vagyok?
Nagyon nehezen kötök barátságot, hogy csinálhatnám könnyebben?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!