Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nálatok mennyi ideig tart, a...

Nálatok mennyi ideig tart, a chates barátság?

Figyelt kérdés

Ha nem is talalkoztatok, csak irkáltok egymásnak?


Mennyi idó múlva unjátok meg egymást?


2019. máj. 20. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem rajtam függ. Én nekem van egy internetes barátom akivel már 3 éve csak chatelünk. Ha annyira rossz ember lenne akkor már lelépett volna. Valaki csak pár hónapig bírta.
2019. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt akivel évekig tartott, csak egy hülyeség miatt megszakadt, amit a mai napig sajnálok.

Viszont másokkal nem sokáig,max néhány hónap. Volt egy lány, itt "ismertem meg", néhány hónapig hosszabb leveleket irogattunk egymásnak facebookon. Ugye megbeszéltük az alap dolgokat, amiket kellett tudtunk egymásról, majd a hétköznapokban már nem volt semmi téma, rossz volt, hogy nem találkoztunk. Bizalmas dolgokat meg inkább olyan barátaimnak mondtam el, akiket személyesen ismerek. Így megszakadt a kapcsolat. Azóta nem "barátkozok" neten,nekem nem jött be.

N

2019. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt 6-8 éves chat-barátság is nekem. Egy idő után ellaposodik a dolog ha a másik fél nem szeretne energiát fektetni bele, vagy témákat felhozni pl.
2019. máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vannak olyanok akikkel 10+ év (vagy ahhoz közel) után találkoztam csak

igaz nem mind chates volt, volt akivel együtt játszottunk, telefonon/más csatornán beszéltünk


vannak olyan levelező partnereim akikkel szintén elég régóta írunk és van aki még nem találkoztam, vagy csak párszor az évek alatt

2019. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem csinálok. Akit megismerek és jóba leszek, ahhoz előbb-utóbb elmegyek. Itt ismertem meg egy Németországban élő magyart. Már szervezzük, hogy mikor megyek ki hozzá.
2019. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valakivel elkezdek valamilyen témában beszélgetni online, akkor az addig tart általában, amíg meg nem vitattuk az adott kérdést, pár perctől pár napig maximum. Nem tudom komolyan venni a virtuális emberi kapcsolatokat, ahhoz pedig sem időm, se energiám, hogy random emberekkel chatelgessek. Még a barátaimmal is nagyon ritkán beszélek online, hát még egy idegennel.
2019. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég hamar, anno sokat chateltem sok idegennel, de egyik sem maradt meg barátnak, csak az, akivel élőben is találkoztam vagy tényleg egy húron pendültünk. A látatlan virtuális robot feeling nem tart ki sokáig.
2019. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!