Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barát elvesztésének a...

Egy barát elvesztésének a feldolgozása mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
A barátom volt, sokmindent megosztottam vele, és egy hülyeségem miatt elvesztettem, többet szerettem volna tőle, nyomultam rá elég durván, már nem szeretne velem többet beszélni. Nagyon rossz mert közel állt hozzám. Mennyi idő mire ez a seb begyógyul?
2019. máj. 24. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk fogadd el?
2019. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen soha nem fog, mindig lesz nyoma. De gyógyulni fog idővel, hogy mennyi idő az egyénfüggő, lehet pár nap, de lehet több év is.
2019. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6-7 éve szakadt meg a kapcsolatunk a barátnőmmel. Eltávolodtunk, megváltoztunk, gyerekkorunk óra barátok voltunk. Még most sem találtam másik legjobbat helyette, ő a mérce. Néha rágondolok, hogy kár hogy elcsesződött. Pedig hány éve már.
2019. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen nekem is volt ilyen barátság ami azért lett vége mert megváltoztunk mindketten. De ez más, én szúrtam el a dolgot, és nagyon nagy bűntudatom van miatta. Nem volt olyan hosszú barátság, két éve ismerem kb és az utóbbi időben lettünk igazán barátok de akkor is fáj.
2019. máj. 24. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a baj a kérdéseddel,hogy van itt az oldalon valaki,aki azt fogja gondolni,hogy róla szól.Na,ha ezt látja,nem,nem én írtam ki.Amióta suliba járok nekem nincs időm ilyenekre.

Visszatérve a kérdésre,szerintem tisztázd vele.Egyes,mit fogadjon el?Majd elfogadja,ha megbeszélik.Addig viszont nehogy már el kelljen fogadnia.Szerinted mik vagyunk mi,robotok,vagy mi?Vannak emberek,mint én,akik egészen egyszerűen sokkal érzékenyebbek,mint mások.Ezért amikor mi valakit szeretünk és mindig ott vagyunk neki,meghallgatják,támogatjuk,akkor nem értjük,hogy miért nem kellünk az adott illetőnek.Szerencsére tudom,hogy van és még lesz is olyan ember az életemben,aki értékelni fogja a hűségemet.Nem akarom magam fényezni,de ha valaki,akkor én tényleg az az ember vagyok,aki odaadná bármelyik szervét annak a barátnak,akinek szüksége lenne rá,csak hogy ő élhessen.De ha nem kell, oké.Akkor próbáljon meg találni még egy olyat,aki olyan igazi hűséggel szereti.Lehet próbálkozni,de az emberek nagy része önző.Kimondanak dolgokat,amiket nem úgy gondolnak.Megtesznek dolgokat,amiket nem úgy gondolnak.És a következményekre nem gondolnak.Sokan félreértik,amikor azt mondom,olyan hűséges vagyok,mint egy kutya.Ez nem azt jelenti,hogy bármit meg lehet velem tenni.Ez azt jelenti,hogy az az ember akit barátomnak fogadok,egyben a szívembe is bezárom és soha ..SOHA onnan nem engedem el.Csak akkor maximum,ha ő már nem akar engem.Illetve talán még akkor sem.A végtelenségig engem sem lehet bántani,mert aki megpróbálja kihasználni a jóhiszeműségemet,az rosszul járhat.Tudok én olyan is lenni akivel nem szívesen kekeckedne senki sem.Hidd el,volt egy legjobb barátnőm.Én mindent megtettem érte csak egy kivagyi,nagyképű ember vált belőle.Mivel én semmit nem értem el az életben, ő meg külföldön dolgozott ezért azt gondolhatta,hogy én kevesebbet érek.Nagyon sokáig harcoltam a barátságunkért.De amikor sírva kértem,hogy segítsen messengeren és láttamozta és nem válaszolt,akkor ez a szeretet kicsit átváltozott.Most már közömbös a szememben.Probálj mindent megtenni kettőtök érdekében.Nem vagy te robot,aki csak úgy túllép,elfelejt.Tegyél meg mindent.Küzdj addig, amíg csak lehet.Nem a te veszteséges lesz,ha visszautasít.Te mindenképpen nyersz.Tapasztalatot.De soha ne keményedj meg ebben a világban,mert sok ember van,aki rossz,de jó annál több és miattuk mindig legyél nyitott ismerkedni.Ne hagyd hogy elnyomjanak, legyél te az,aki felemel másokat.

Nagyon elkanyarodtam,de el akartam mondani,hogy küzdeni fontos.Csak azért küzdünk bárkiért is,mert fontos nekünk.Beszéljétek meg.Mert lehet a szeretet,amit most iránta érzel, átfordul másság.Ne várd azt meg.Sok sikert és szép napot🤗❤️

2019. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Begyógyulni be fog, de a heg mindig ott marad, halványul, de néha sajog.
2019. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem múlik el, csak enyhül. De ha te szúrtad el, szerintem beszélj vele, kezdeményezz.
2019. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni, eljutottunk odáig, hogy válaszolt arra amit írtam, de ennyi, azóta nem keres nem válaszol semmi... nagyon bánt hogy így elszúrtam, mert igazábol ő volt az egyetlen barátom akiben maximálisan megbíztam, és egy egyszeri hülyeségemmel így elszúrtam. Már elfogadom hogy ez van, ennyi. Azért még jólesne egy két lelki segítség de úgy érzem enyhül.
2019. jún. 7. 09:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 7. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!