Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Nem szeretem, ha a legjobb barátom (lány) egy másik barátommal beszél (fiú). Miért lehet ez?

Nem volt jó köztük a hangulat már 6-7 hónapja így a fiú megbántotta őt ezért nem beszéltek kb 2 hónapig, legjobb barátok is voltak és most megint beszélnek. Mi lehet az oka, hogy zavar? Többet éreznék? Mindig is azt mondtam, hogy csak a barátom, de lehet bemagoltam magamnak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátság, barát

máj. 21. 18:26  Privát üzenet  

A válasz
Többet is érzel.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 21. 18:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy féltékeny típus vagyok. Ez nem befolyásol valamit?

# 2/2Időpont máj. 21. 19:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A legjobb barátnőm elhanyagol egy másik lányra mit tehetnék?
Legjobb barátom és a barátnője szunetelnek mert a csaj, egy masik fiut is szeret. Baratom elegge kivan mert eleg sokat beszel a lany a masik fiurol. Mit csinaljak vele? Olyan...
Összevesztem a legjobb barátommal és egy másik nagyon jó barátommal mit tegyek?
Csak engem idegesít, hogy az állítólagos legjobb barátnőm lohol egy másik lány után?
S. O. S. Ti mit tennétek ha legjobb barátotokba bele szeretnétek és ha már több ideje tart kerestetek már másik lány/fiút de csak őt kerestétek mindenkibenn mit tanácsoltok? Mit...
Elveszítettem a legjobb barátnőm egy másik "barátnőm" miatt. Mit tehetnék?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!