Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez possztraumás stressz zavar?

Ez possztraumás stressz zavar?

Figyelt kérdés
Egy volt barátom szószerint tönkretett. Amióta nem beszélünk azóta depresszióval küzdök,rémálmaim vannak,szar embernek tartom magamat. Pánikrohamaim vannak,van amikor erősebb van amikor gyengébb. Függőségeim alakultak ki. Állandóan lenézett engem,kinevetett,kihasznált. Azt hittem túl leszek rajta,de csak egyre rosszabb. Függővé tett saját magától. Tudta hogy mire van szükségem,hogy mire vágyok. Pszichológushoz csak 2 hónap múlva megyek. Mindennap bánom azt a napot amikor megismertem.
2019. máj. 27. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az nem ilyen.
2019. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvass utàna mit jelent egyáltalán... Ehhez köze sincs.
2019. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnálom. Egyre több az ilyen ember. Írd ki magadból a sérelmeidet.Már az is segìt, ha leìrod. Mennyi ideig voltatok együtt, hogy ennyire belebetegettél?
2019. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Azok alapján, amiket írtál, a volt barátod valószínűleg pszichopata. Ha terapeutához mész, ezt mindenképpen vesd fel neki. Az ő egója attól nő, hogy a tiédet leépíti. Az egó a hiányra, látszólagos kiválóságra építkezik.
2019. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!