Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni a szeretet...

Mit lehet tenni a szeretet hullámok ellen?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit itt ismertem meg, a gyakorin, és nagyon szeretem, és szerencsésnek érzem magam, hogy a barátaim közt tudhatom.

Mindig meghallgat, nagyon kedves velem, élőben is tök jó fej, és istenien ölel.

Csomót hülyéskedünk, mémeket küldözgetünk egymásnak, meg ilyesmik.

Viszont ritkán tudunk találkozni a köztünk lévé 110 km távolság miatt.

Gyakran hiányzik nekem, és sokszor vagyok szeretet hiányos, és ilyenkor rám jön, hogy nagyon szeretem őt, és ilyen "hála adást" rendezek, és belezsúfolom az összes érzéseket egy üzenetbe.

Ő mondta, hogy ezeket nem igazán szereti, és én próbálom, ahogy lehet ritkítani őket. Már 1 éve barátkozunk egymással, és én még mindig intenzív szeretetet érzek iránta😅

Ilyen nyálas üzenetek olyan 2-3 hetente vannak mostanában.

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy:"jól van, ha nem tetszik neki, akkor ne írd le" Hanem, hogy mit tehetnék az ellen, hogy előjöjjön ez az érzés.😅



2019. jún. 2. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Te a fiú vagy a lány résztvevője vagy ennek a barátságnak?? :D
2019. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsi, azt elfelejtettem leírni😅

Lány vagyok

2019. jún. 2. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szegény fiú :D

Nem akar többet?

2019. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem.:D Biztos lehetek ebben, mivel teljesen más vagyok, mint a lányok, akik tetszeni szoktak neki.

És én se szeretnék tőle többet barátságnál, csak rossz érzés, hogy nem láthatom mondjuk havi 2* a távolság, a buszmenetrendek, suli meg miegymás miatt.

2019. jún. 2. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!