Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim? 19/L

Miért nincsenek barátaim? 19/L

Figyelt kérdés
Összesen kb 3 barátnőm van,de ők sem olyan "rendes barátnők" mert ritkán találkozok velük, nem járunk együtt közös programokra,csak szimplán jóban vagyunk, beszélgetünk időnként...kiakaszt.. jön a nyár, nem szeretnék megint egész nyáron itthon ülni,de magam nem akarok menni sehova,ahhoz barát kéne,de barátot meg csak úgy tudnék szerezni ha járnék többféle helyre..tudtok valami tanácsot adni? Hogyan szerezzek barátokat/barátnőket? Így nagyon unalmas az életem :(

2019. jún. 6. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne aggódj! Mindjárt sorban ajánlják fel a barátságukat a "gáláns urak."
2019. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Először is akkor ezzel a 3 lánnyal találkoz. Másodszor pedig mozdulj ki is kezdj el járni akár valami sportra. De gondolom osztalyodban is vannak lányok, vagy a sulidban akikkel össze tudnál barátkozni. Neked kell tenned ahhoz hogy jó nyarad legyen, és hogy legyenek barátaid. Sok sikert kívánok!
2019. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ők nem akarnak menni sehova, suliból ismerem őket, suliban jol elvoltunk, de most ,h elballagtam fogalmam sincs h mi lesz velem, egyikkel sem olyan a kapcsolatom, hogy egyutt mennénk valahova.. magam meg hova induljak el, mikor látom, hogy mindenki tarsasagban van?
2019. jún. 6. 23:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok barátom, de én ígyis pont jól elvagyok. Mondjuk én nagyon közel kerültem úgy osztályhoz, szóval ha ez nálad összejöhet, akkor osztálytársaiddal is összeverődhetsz.

De igen, igazából barátok: venni nem lehet őket és nem jönnek a semmiből. Szóval kezdj el sportolni, menj táborba (úgyis nyár lesz), vagy csak bulizni, akár az is jó lehet, ha találsz ott valakiket, akikkel később lehet végigbulizzátok a hajnalt :D

Szóóval keresd a lehetőségeidet, csak annyi, hogy ne parázz rá, mert az kívülről meglátszik és lehet taszító. Csak lazán. :D

2019. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Miért nem akarnak menni ?
2019. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
én is teljesen így vagyok
2019. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha gondolod, akkor írhatsz nekem is. :) Egyébként hívd el a barátnőidet olyan programokra, amikre úgy gondolod, hogy ők is eljönnének pl.koncert, kirándulás stb.

2019. jún. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén fog hangozni, de diákmelóból a sok év alatt kb 50-60 embert megismertem. Abból van, akivel baráti is lett a viszony, majd együtt nyaraltunk stb.

Menj el diákmunkára. Ott meglesz a közös hang, a közös téma. Sokan lesznek. Biztos könnyen találsz olyanokat, akikkel később is összejárhatnál. :)

2019. jún. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is,amióta véget ért a suli,azóta totál egyedül vagyok,nem tudtam új barátokat szerezni.Egy haverom van,de őt hiába hívom,nem jön soha sehova.
2019. jún. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mi a hobbid? mit csinálsz egész nap?


legtöbb tevékenységben meg lehet ismerni másokat, még a "magányos könyv olvasásban" is van lehetőség erre, hisz sokan szeretnek olvasni

2019. jún. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!