Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan "álljak fel", miután...

Hogyan "álljak fel", miután hazavágta két "barátom" az önbizalmamat pár napja? (Lejjebb)

Figyelt kérdés

Szóval az egyik túrázásra invitált engem, én pedig voltam olyan hülye, hogy nem esett le, hogy ez csak a szokásos, ha nincs ló, akkor a szamár is jó eset. Hiszen, mint az kiderült, mások nem értek rá.

Ezután találkoztunk egy közös barátunkkal, beszélgettünk, mi újság, satöbbi, aztán tahó módon "belém állt", amikor a munkáról kérdezett. Jelenleg munka nélkül vagyok, ő meg azt kérdezte, hogy amúgy dolgoztam-e már korábban valahol? Két munkahelyen dolgoztam több évig, amit korábban ő is jól tudott, de arra is gondoltam, hogy mivel már régen beszéltünk utoljára, ezért elfelejtette, vagy a mindennapos alkoholizálása kimosta a fejéből.

Szóval ez történt. Egyébként is elég labilis vagyok lelkileg, de most olyan sz@rul, üresen, depressziósan érzem magam. Mit tegyek?


2019. jún. 9. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem én találtam ki:"Egy féreg szavai üres buborékok,elpattannak,mert nincs bennük tartalom."

Beszólt egy alkesz,na és?A kutyák sem szidják az esőt,ha megáznak,lerázzák magukról a vizet,azzal kész.Keress munkát,a bugrist meg tedd fekete listára.

2019. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod! :) Az biztos, hogy a történtek után messziről elkerülöm ezt a két senkiházit.
2019. jún. 9. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!