Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom szerelmes belém...

Egy barátom szerelmes belém de én nem mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk egy két éve és pár hete így utal rá hogy ő neki én több vagyok neki mint egy legjobb barát vagy testvér hanem hogy szerelmes . Eleinte próbáltam nem figyelembe venni . Nemrég adott egy levelet (órán adta mert általában órán szoktunk így írogatni papíron)és közölte a levélben hogy szerelmes belém . Tudja hogy én másba vagyok szerelmes. Egy osztályba járunk mind a ketten lányok vagyunk és tizenkettő évesek . Nem szeretném megbántani főleg mert szoktak piszkálni a suliban :( és amikor együtt vagyunk szinte mindig megvéd és kedves velem .

2017. okt. 25. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is kaptam levelet az órán, mivel tanítás volt, szünetben terveztem a lelél elolvasásának aktusát. Egyébként azt hittem szerelmes levél.

Olvasom: "Mennyi az idő"

2017. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit csalódott voltam. A barátod nem szerelmes, hanem kanos. A szerelmes ember nem írja le, nem mondja ki, hanem olyan hihetetlen dolgot tesz szerelme bizonyításaként, hogy ledöbbensz, és azt mondod: ezt nem hiszem el.
2017. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak össze van zavarodva... 12 évesen mindenki szerelmes mindenkiben, még a szomszéd Pista bá'-ba is. Ébredeznek a hormonok.

Ne aggódj, max. egy hét, és elmúlik. Ha belegondolok, ez nem is szerelem, hanem valami serdülőkori velejáró...

2017. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*mindenkibe
2017. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!