Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezez bunkó dolgok,...

Szerintetek ezez bunkó dolgok, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Szóval van egy ismerősi köröm, ahová átjárok, és már régóta úgy érzem hogy ezt az egészet jobb véglegesen megszakítani, mert sokszor olyan dolgok történnek, hogy nézek csak. De már régi barátság (vagyis az volt) ezért vacillálok csak. Csak egy pár példát mondok.


-Ha születésnap van, én szoktam venni azért valamit, ha anyagilag nem is úgy állok, akkor is. Viszont én az elmúlt nem tudom hány év alatt egyszer ha kaptam valamit, most már én sem veszek. Mindig azt mondják hogy áh nem úgy állok anyagilag stb.

-Akkor volt hogy elhívtak hogy menjünk el fagyizni, aztán ebből nem lett semmi, igazából csak azért kellettem, hogy a macskájukra vigyázzak a kocsiban amíg ők bementek bankba, aztán kiakadtak hogy mi az hogy megsértődtem. Persze fagyizni nem voltunk :D

-Elhívtak valahova, persze nem mondták hogy miért megyünk, úgy volt legalábbis hogy csak ilyen kirándulás szerű, meglátogatjuk valami ismerősüket. Persze munka lett a vége, amivel nincs baj, de nem erről volt szó, már lelkileg is úgy készülök fel ha tudom, és megint csak az volt, hogy mi az hogy én megsértődök ezen.

-A mostani meg hát nekiálltak sütni főzni, mondták hogy segítsek ha van kedvem. Szóval anyagilag beszálltam, így én is ott ettem náluk. Viszont az nekem rosszul esett, hogy a desszertből amit én sütöttem meg készítettem el, még csak meg sem kínáltak, én meg ugye nem fogok kérni, tudok magamnak is csinálni ha kell, de elég sok lett, és szerintem ez bunkóság.

Most ezek csak ilyen apróságok, ennél sokkal durvább dolgok miatt akarom a kapcsolatot megszüntetni. De joggal érzem ezek miatt rosszul magam?



2019. jún. 12. 22:32
 1/6 Thispain ***** válasza:
100%
Igen.
2019. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ne te legyél a jóindulatú srác akit mindenki kihasznál. Szakítsd meg velük a kapcsolatot
2019. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen bunkosag, hanyagold oket...
2019. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy srác vagyok? :D
2019. jún. 12. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Kihasználnak.
2019. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem igazi barátság. Érdekből elővesznek, ha valami kell. :-(

Én leépíteném őket.

2019. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!