Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek folyton másodhegedűs?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon egyedül érzem magam, mert mindig úgy alakul, hogy a barátaimnak hitt emberek elárulnak, valaki mást választanak helyettem. Pedig nagyon sok energiát beleraktam egy egy barátságba, még annak is segítettem aki kihasznált csak. Én sosem voltam senki legjobb barátnője, mindig van aki fontosabb.
2019. jún. 19. 22:28
 1/5 anonim válasza:
0%
.
2019. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Velem is mindig ez van. Én csak megpróbálok úgy tenni mintha engem sem érdekelne a masik. Ha keres akkor keres ha nem akkor meg ez van. Legyél laza aztán csók.
2019. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos ez velem is többször megesett. Teperni kell, nem hagyni, hogy a másik két barátnő háttérbe szorítson téged. Max. lepattintanak, de akkor úgyis jobb, ha nem vagytok barátok..
2019. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Én is ugyanazt csinálom, mint a 2., azaz ha látom, hogy a másiknak nem vagyok olyan fontos, én is leszarom őt. Igaz, így nem fognak jobban kedvelni, sőt...De legalább nem érzem magam szánalmasnak, amiért én teperek a másikért, miközben neki csak ilyen "ha nincs ló, jó a szamár is" dolog vagyok, azaz csak akkor foglalkozik velem, ha a legjobb barátnői nem érnek rá..
2019. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már nem rakok sok energiát egy barátságba csak akkor, ha látom, hogy a másik is rak. Elég sokszor megjártam én is. Viszont ennek hála megtanultam, hogy a barátok jönnek-mennek (akár 15 év után is) és már nem veszem annyira a lelkemre ezeket a dolgokat. Majd jönnek új barátok.
2019. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!