Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha egy régebbi...

Mit tegyek, ha egy régebbi barátnónmel már évek óta meg akarom szakítani a kapcsolatot, de folyton keres?

Figyelt kérdés
Legalább 4 éve... De keres, visszaírok neki, mindenbe beleüti az orrát...
2019. febr. 28. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne neki visszaírni, nem?
2019. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó nagy hülye vagyok tudom, utána meg csinálja a szarkavarást...
2019. febr. 28. 15:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan teljesen kikészülök az állandó faggatózásától...
2019. febr. 28. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi tart vissza attól, hogy megszakítsd a kapcsolatot? Gondolom te is eljátszod, hogy minden oké, aztán a barátnõd nem tud róla, hogy zavar téged. Ha õszinte lennél, akkor talán már rég vette volna a lapot és lekopott róla.

Ha megakarod szakítani a kapcsot, akkor megszakítod, nincs ebben semmi bonyolult. Biztos neki sem lenne kedve hozzád, ha õszintén kitálalnál és csak tennéd a szépet.

2019. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem csak*
2019. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Blokkold mindenhol
2019. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha annyira nyámnyila vagy, hogy 4 éve nem tudod levakarni, akkor meg is érdemled. Nem lehetsz egy túl magabiztos ember, pedig néha hozni kell kemény döntéseket, még akkor is, ha ezzel esetleg mást mesértesz.
2019. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem volt egy levakarhatatlan pióca ismerősöm, végülis blokkoltam fb-on és telefonszámot változtattam.
2019. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!