Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lenne lehetőségem meleg...

Hol lenne lehetőségem meleg legjobb fiúbarátot találni?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki elkezdené mondani, hogy csak azért akarok meleg barátot, mert az most a menci, előre leszögezem, hogy ez eszemben sincs. Az eddigi lánybarátaimban csalódnom kellett. Meg a lányok olyan kibeszélősek és gonoszkodók. A fiúk meg akiket ismerek velük nem tudom megtalálni az összhangot, mert ők másról sem tudnak beszélni csak a tipikus fiús dolgokról pl foci, csajok stb.

Sok mindenkitől hallottam már, hogy sokkal jobb egy meleg barát mint 100 lánybarát akik aztán később ha úgy van kedvük hátbaszúrnak. Szóval engem is érdekel, milyen egy ilyen barát, akivel megtudnám beszélni a problémáimat, nemkéne attól félnem, hogy utána tovább adja, megértő lenne velem és mindenben támogatna. Mindig is ez volt az álmom, hogy legyen egy meleg fiúbarátom, akár legjobb barátom, akivel mernék önmagam lenni és nem kéne félnem, hogy hátbatámad. Érdekel milyen egy meleg barát.

Hol tudnék velük ismerkedni? Melegclubbokba még nem mehetek. :/ Interneten tudnék esetleg ismerkedni velük barátként? Vagy mit tanácsoltok?


16 L



2019. jún. 19. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Majd kinövöd.
2019. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Azért ők sem hülyék, lelki szemetesláda szerepkörét senki sem viseli emelt fővel.
2019. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Jajj, annyira sejtettem, hogy ilyen válaszokat kapok majd.


Nyilván nem lelki szemetesládának kellenének, hogy a te szavaddal éljek. Csak, mert jobbfejek mint mások, kedvesebbek és megértőbbek. De nem arra kellenének, hogy a problémáimat a nyakukba zúdítsam, arra ittvan a családom akikkel megtudom beszélni ha valami baj van. De azért egy jó barátra is szükségem lennem, akire számíthatok, vicces, jófej stb.

2019. jún. 19. 21:17
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem a szexualitás/nem határozza meg egy ember személyiségét...Attól még, hogy valaki meleg és férfi, még lehet kibeszélős és hátbaszúrós, sőt, nem fogod elhinni, de ezek mellett még szeretheti a focit, meg az egyéb "fiús" dolgokat is...

Látszik, mennyire gyerek vagy még...Jól mondta az 1. válaszoló, majd kinövöd.

2019. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Lécci valaki olyan válaszoljon aki tud normálisat is mondani, köszi!

Néztem más hasonló kérdéseket, ott bezzeg mindenki segítőkész volt, és nem mondtak, ilyeneket mint ti. Ott mindenki azt mondta, hogy szerintük is jobbak a melegek barátnak. Ezért nem értem velem mi a bajotok, azokkal a csajokkal akik ugyanezt a kérdést tették fel, bezzeg senki sem írt nekik semmi rosszat vagy negatívat.

2019. jún. 19. 22:24
 6/19 anonim válasza:
34%

Szerintem erre nincs rendes válasz, majd ráttalálsz egy jó fiúra, legyen az szerelem v barátság. Olyasmit keresel mint én, ha úgy érzed írj nyugodtan. 16f.

Ha nem írsz akkor meg sok sikert a keresésbe, nem csak meleg fiú lehet jó barát/szerelmi kapcsolat. Vannak heterobol is mint én , csak nem sok 😂

2019. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem meg kéne egy feka haver. Na ez hogy hangzik?
2019. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Ahaaa értem. Máshol mindneki segitőkész volt akkor ez azt jelenti hogy elnondták a választ. De akkor miért is kérdezted meg jaaah várjunk nem is segitőkész hanem csak egyettértettek veled. Most ha valaki nem ért egyet veled és van is rá oka azt nem halgatod meg? És még utána kérsz egy normális választ? Eddig majdnem mindeggyik normális valasz volt mert igazuk van. De ha jobban elgondolkoznal ezen rájonél arra hogy milyen kis hisztiző lany vagy aki nemhalgatja meg mások veleményét hanem csak a sajáját tuszkolja másokba addig amig nem értenek veled eggyet. És nejed ebbol áll egy ugymond veszekedés semmi indok ok nélkul.
2019. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért tettem fel a kérdést, mert azoknak a lányoknak a válasza alá több meleg fiú is odaírta, hogy nyugodtan írhatnak nekik, na hát azt hitttem nálam is így lesz. De tévedtem. Bocs, hogy felmertem tenni egy kérdést gyakorin, azt hittem erre való az oldal, de ezek szerint valamit nagyon benéztem. Amúgy miért válaszoltatok, ha nem értetek velem úgyse egyet és csak egy hisztis libának tartotok??
2019. jún. 21. 23:09
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Hogy kapj észbe. Amúgy ez nem egy ismerkedős oldal, ha ismerkedni akarsz, menj fel anotalkra...

Azt már meg se kérdezem, hogy ha "bezzeg más lányok" kérdései alá írtak meleg fiúk, miért nem írsz rájuk te is...Letörne a kezed, mi?

2019. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!