Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meghívások felhánytorgatása...

Meghívások felhánytorgatása bunkó dolog?

Figyelt kérdés

Összevesztem egy haverommal, és felhánytorgatta, hogy mikre hívott meg. Nos igen, valóban meghívott néhány dologra. Járkálgatni szoktunk erre-arra, és ő mindig kitalálja, hogy menjünk be étterembe, kocsmába, stb.

Mondtam neki, hogy nincs rá pénzem, nem akarom bemenni, de ő erőszakoskodik, hogy menjek be akkor is, mert ő meghív.

Lehet pár embernek nem fog tetszeni, de szerintem örüljön ez a srác, hogy az történt, amit ő akart egyoldalúan, és hogy vártam rá közben.

Sohasem hívattam meg magamat semmire sem, és elfogadni sem szeretem.

Szerintem a meghívásnak önzetlen célúnak kéne lennie, és nem arra kéne irányulnia, hogy "na most én meghívom ezt a csórit, és megvásárolom fillérekért, csak mert én jól keresek"!

Ti mit gondoltok??


2019. jún. 25. 13:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy fiúk vagyunk mindketten.
2019. jún. 25. 13:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha be akar menni valahová, és te nem, akkor mondd neki , hogy te nem akarsz és nem is fogsz bemenni. Ha akadékoskodik, akkor elvàlnak az útjaitok. Azt ne hozd fel kifogàsnak, hogy nincs pénzed, akkor úgy érzi hogy még kell hívnia
2019. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb nem mész be vele. Kint megvárod. Pont.

Bár én ilyen hülye bunkóval sehova se mennék.

2019. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.: Mint én?
2019. jún. 25. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint a haverod...
2019. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!