Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim, és...

Miért nincsenek barátaim, és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Na szóval az a helyzet, hogy egy ideje már eléggé egyedül vagyok, és nem igazá értem, miért nincsenek barátaim. Az a kijelentés hogy nincsenek barátaim, nem teljesen igaz, de részben igen, mert vannak barátaim, de ezek inkább csak ismerősök, nem olyanok akikkel szívesen elmennék beszélgetni. Na szóval azért gondolom hogy ez nem az én hibám, mivel pl 2 éve voltam egy táborban, ahol nagyon jól kijöttem a srácokkal, jó barátok is voltunk, csak sajnos a tábor végeztével a távolság miatt és a ritka találkozások miatt eltávolodtunk egymástól. Egyetlen egy ésszerű magyarázatom van rá, hogy miért nincsenek barátaim: szlovákián lakom, és 1 hogy nem vagyok perfekt a nyelvben, 2 nem titok, a szlovákok nem nagyon csipázzák a magyarokat. Az osztáytársaimmal is régen jóban voltam, de elkezdtünk felnöni, és beléjük is eljött az utálat, gyakran sértegetnek a nemzetiségem miatt (amúgy magyar suliba járok) és hát nem is hogy kiközösítenek, inkább úgy mondanám hogy le se szarnak. Az egyetlen jó dolog ebben, hogy már csak 1 év, aztán remélem a gimi más lesz... De valahogy túl kell élnem, eddig úgy oldottam meg, hogy az eggyel fölöttem lévő osztáyba jártam, velük jól kijöttem, de idén sajnos ballagtak. Már csak 1 ember van akivel jóban vagyok, egy 1 évvel fiatalabb lány, aki nagyon érett, okos, csak hát... Kezdek beleszeretni, és ha ő nem érez ugyanígy irátam, és elmondom neki, akkor utána minden más lesz vele, és hát akkor full egyedül maradok. Szerintetek mit kéne csinánom?
2019. jún. 28. 16:40
 1/7 Blanka16 válasza:

Én leszek a barátod<3


Amugy komolyra fordítva a szót, szerintem menj el valami buliba, vagy kerd meg azt a lany baratod, hogy mutasson be neked nehany vele egykoru ismeroset hatha osszejaberkodsz valamelyokkel, es attol meg egyatalan ne felj, higy a csaj nem erez ugy irantad, mert amig nem kerdezted meg nem tudhatod, es egy lany sem tudna ellenállni egy olyan srácnak, aki elhalmozza meglepetésekkel es romantikis gesztusokkal, csak hajra!! De elobb feltetlen kerdezd meg az o barátairól:)

2019. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A buli még nem alkalmas, arra még kell várnom pár évet, és hát a lány barátai igazából én vagyok, illetve hát még 1-2 ember de ezt most nem tudom megmagyarázni, de sajnos az nem menne. Azért köszi a választ.
2019. jún. 28. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért nincsenek barátaid, mert:

-Antiszoc vagy

-Magyar vagy

-Unalmas vagy

-Fura vagy

-Rossz az aurád

-Büdös vagy

-Nem vagy trendy

-Nem beszéled jól a szlovákot

+1000 és 1 más ok...

Sajnos neten keresztül ezt nem lehet annyira megmondani, úgy, hogy itt senki sem ismer.

Ha barátokat akarsz, akkor:

-Állj rá a szlovákra

-Járj valamilyen edzésre

-Ha van szakkör a suliban, járj valamelyikre

-Legyél nyílt

-Próbáld ki a netes barátkozást (pl.:fészbúk csoportok)

2019. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aham, oké, úgylátszik nem értetted meg a helyzetet... Nem vagyok egy budös antiszoci hülye unalmas magyar, de mindegy nem ez a lényeg, nem is tudom minek írtam ki ezt a kérdést.
2019. jún. 28. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat. Beszélj emberekkel.
2019. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik nem olvastad végig a választ. Idézem:

"Sajnos neten keresztül ezt nem lehet annyira megmondani, úgy, hogy itt senki sem ismer."

2019. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A Szlovákok túlnyomó többsége hülyébb, mint egy zsák szénné rohadt redvás krumpli, szóval megeshet, hogy kár törnöd magad érte.


Ha Magyarországon laknál, akkor valószínűleg nem lennél ilyen helyzetben

2019. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!