Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Álmomban történt minden (Ne...

Álmomban történt minden (Ne haragudjatok nem tudom milyen kategóriába tegyem) Mit jelenthet az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban szerelmem láttam, a hely ismerős volt nagyszüleim régi lakása volt, nagyszüleim élnek, csak elköltöztek kB egy éve... Szerelmem ott állt nekem háttal, félmeztelen, póló nem volt rajta, közelebb mentem hozzá, es ő mind2 kezem megfogta ott álltunk össze kulcsult kezekkel, de háttal állt nekem továbbá is, vett egy mély levegőt, mintha minden erejét össze szedte volna, azt hittem egy fogást akar rajtam gyakorolni (küzdő sportot űz) de nem. Majd a suliba csöppentünk egyről a kettőre (sulisok vagyunk). Ott egy lánnyal láttam féltékeny is lettem, de ők már egyszer kavartak is pár napot, és múltkor álmomban csókolóztak, dühös lettem, viszont láttam hogy tisztességes távból, semmi olyanról nincs szó, úgy hogy megnyugodtam, a válaszokat köszönöm előre is, mit is jelenthet ez az egész?
2019. jún. 30. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit, ahogy az álmok általában. Tomboló hormonok egy álmodozó tinilányban
2019. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!