Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy introvertáltból lehet...

Egy introvertáltból lehet extrovertált?

Figyelt kérdés
2 barátom van, mindig is problémáim voltak a szociális szituációkkal. Szeretnék több barátot, viszont mindig kerülöm a partikat, sportot sem űzök pont ez miatt. Most hívtak meg egy házibuliba, és összekészítettem a legjobb ruhámat, elintéztem magamon mindent, de elkezdtem gondolkodni, mi lesz a buliban, és lebeszéltem saját magamat róla, mint mindig. Hogyan küzdhetem le ezeket a félelmeket, gátlásokat és lehetek extrovertált?
2019. jún. 30. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban ne a fogalmaknak élj. Ezt én is elrontottam, extro-intro-ambivertált..stb

Itt nem az introvertáltságod a tényező hanem a félelmed hogy rosszul sül el, gátol téged a félelem. Itt a félelmedet kell legyőznöd azzal, hogy elmész, nem hagyod hogy le beszéld magad. Mi a legrosszabb ami történik? nem érzed jól magad, és valami ürüggyel haza jössz, de adtál neki esélyt. :)

Ne keverjük össze hogy az introvertált nem egyenlő a félénkséggel és az önbizalomhiánnyal!

Az intro az az hogy inkább elmélkedik/befelé figyel,sokat gondolkodik dolgokon..stb

2019. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Életem, az introvertált NEM gátlásos, NEM él félelmek között, nincsenek lelki nyavalyái. Egészen egyszerűen amíg az extrovertált a pörgésből, nagy társaságból nyeri az energiáját, az introvertált az egyedüllétből, befelé figyelésből. Ennyi a b*szomadta különbség.


Neked szerintem az lenne a hasznos, ha a józan ész keretein belül elkezdenéd feszegetni a saját határaidat.

2019. júl. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!