Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok, haragszik még rám?

Mit gondoltok, haragszik még rám?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akit nagyon megbántottam. Bocsánatot kértem, de nem érdekelte, egyértelművé tette hogy nem akar velem többet barátkozni. Viszont a baráti társaságunkkal eljött múltkor és én is ott voltam. Igazábol rendes volt velem néha hozzám is szólt, bár csak felszínesen. Ezekből szerintetek utál vagy csak egyszerűen már nem akar velem barátkozni de elvisel? Jóba voltunk, viszonylag sokat beszéltünk régebben ketten talán ő volt a legjobb haverom és jólenne visszafordítani azt ami történt de nem akar velem beszélni semmilyen formában...

26F ő is F


2019. júl. 2. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még, hogy már nem haragszik és képes veled civilizáltan viselkedni, még nem biztos, hogy vissza akar engedni az életébe. Én is hamar elengedem a sérelmeket, de ha valaki egyszer visszaél a bizalmammal vagy egyszer úgy megbánt, hogy már nem tudok többé bízni benne, akkor azzal már soha többet nem akarok barátkozni, ettől függetlenül társaságban normálisan fogok vele viselkedni. Nem tudom pontosan mivel bántottad így meg, de ha emiatt elvesztette feléd a bizalmát, akkor ennek szerintem annyi.. Annyit tehetsz, hogy megpróbálsz vele legközelebb beszélni erről, de ha nem nyitott rá, akkor jobb, ha békén hagyod.
2019. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről itt senki nem fogja tudni megmondani, hogy ő mit érez, erről csak vele tudsz beszélni.


Én csak a saját tapasztalatom tudom elmondani, hogy volt nekem is egy ilyen, ott én voltam az akit megbántott egy illető és szintén találkoztunk egy baráti társaságban. Én sem voltam tahó az illetővel és beszélgettem vele felszínesen, de csak azért, hogy ne tegyem tönkre az összejövetelt 10~ embernek a saját sérelmeim miatt. Azóta se keresem az illetőt.


Lehet, hogy ő is így érez, lehet, hogy nem, úgyhogy mint mondtam, kérdezz rá. Máshogy nem fogod megtudni.

2019. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor ezek alapján nem igazán fog javulni a kapcsolatunk. Nem éreztem ilyet régóta de hiányzik. Köszi a válaszokat.
2019. júl. 2. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!