Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak? Tobbre fognak...

Mit csinaljak? Tobbre fognak buntetni? Esetleg bortonbe viszne? Xd

Figyelt kérdés

Tegnap a barataimmal talalkoztam es mentem hazafele. Es a haverom felvett elotte autoval. 2 perc mulva kb. a rendorok megallitottak az autot. Nem voltam bekotve (hat basszus, 2 perce szalltam be) es megbuntettek "de" csak 10k-t kaptam. Csekket is adtak, es hiaba mondtuk neki, hogy csak az egyik sarokrol a masikra megyunk,"figyelmetlensegemetet" nezzek el, nem kirandulni akartunk mennixd

Es a rendor megkerdezte, hogy mi miert megyunk az allomasra, szexelni? Mi meg mondtuk hogy nem, csak haza visz.. Ram jott a nevetesXD utana kapcsoltam es ez szemelysertes volt nem?

Na igen, utana hazafele talalkoztam a masik haverommal, kicsit ittas volt..Es o meg kinevetett, azt mondta hogy 16 evesen nem buntethetnek meg, meg o kapott sok csekket es osszetepte stb stb es az enyemet is osszetepte. Mondtam neki hogy adja ide de nem adta. 16/l


2019. júl. 3. 09:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"személysértés" :D :D :D


Na, itt amúgy segíteni akarunk neked, főleg,hogy látszik, hogy nem vagy túl okos és felelős. Ha nem is mész be új csekkért, lehet kapsz emlékeztetőt, fizesd be majd.

2019. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy tanulónpénz

Éppen 30.000-60.000-ig us büntethet

Még ha a kresszt nem vágod 16évesen attol függetlenül 14éves korodtól is megntethetnek járműben és bicajon akár robogón!

Fizesd be (ennyiidősen diákmeloztam bőven volt mit elrakni azóta is sokat takarítottam meg)

Szal most kezdj el delnőni a világ dolgaihoz mert az élet tortáján a hab is borotvakrém...

Egy havi diákmeloddal lazán összehozod ésmég tanulsz ebből +munkatapasztalat


Én neked akarok jót

22/n

2019. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem elol ultem. Hatul. Es kezdjuk ott a rendoroknek egy rossz szot nem mondtam. Csak amikor mondta hogy szexelni megyunk az allomasra, akkor NEVETTEM.Errol egy k..va szo sem volt hogy en a rendoroknek beszoltam de mindegy.Mas az ha figyelmetlen vagyok mas az hulye. Csak figyelmetlen voltam es csak hogy tudjatok mindig beszoktam kotni magam. Es ket utcaval lentebb vitt volna nem pedig autiversenyezni. Azert a lenyeget nagyon felreertettek vagy nem tudom, de nem kene ennyire atirni. Mert mar lassan a rendoroktol bocsanatot fogok kerni hogy megsertettem😂😂😂😂 kozbe meg semmi sem volt.
2019. júl. 3. 10:15
 14/24 A kérdező kommentje:
#13-nak miert lenne kamu? Inkabb ez a lol.
2019. júl. 3. 10:16
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
Biztos is, hogy kamu. Egy tanulatlan buta 16 éves vagy, aki unatkozik a nyári szünetben. Ez látszik a stílusodon, meg az írásodon.
2019. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Elso kerdesem. Az anyamekkal nem jo a kapcsolatom, kitol kerdezzem meg akkor? Az irasommal meg mi a bajod? Attol mert ekezetnelkul irok meg helyesen de mindegy. Nem allok le vitazni felesleges vagy.
2019. júl. 3. 10:32
 17/24 anonim ***** válasza:
Az egyik saroktól a másikig is kötelező a biztonsági öv. Az a normális, ha autóba üléskor az első dolgod bekapcsolni, bármekkora távra mész is. Ha én vezetek, el se indulok addig, amíg a kocsi összes utasa be nem kapcsolja a biztonsági övét. És hogy ne büntethetnének meg 16 évesen. A barátaid is elég igénytelenek lehetnek. Csókoltatom a szüleidet, amiért hagynak ilyen társasággal lógni.
2019. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Atadom😂😂😂

Na koszonom mindenkinek a valaszokat.Fele hasznos felet meg nem tudom hova tennixd

Legkozelebb odafigyelek jobban es kerek uj csekket a rendoroktol.Tovabbi szep napot😂

2019. júl. 3. 11:07
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Annyi idős voltam kb. mint te, mikor beültem egy taxiba, ami az indulától számított 500m-nél karambolozott. Nem adták meg neki az elsőbséget.

A rendőröket nem érdekelte, miért nem voltam bekötve, de az apámat annál inkább. Baleseti sebész volt, sok csúnya esetet látott, szóval volt mit hallgatnom tőle. Ráadásul igaza volt.

Szóval amint beültél, kapcsold be a biztonsági övet, és ha majd gyerekd lesz őt is kösd be, akkor is, ha csak egy saroknyira autóztok. A gyerekek pillanatok alatt megszokják, és onnantól egyetlen felnőttet se hagynak becsatolatlanul utazni.

2019. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hogy gondolhat valaki ilyet, hogy nem büntethetnek meg attól, mert gyerekkorú vagy? A haverod tiszta hülye...

Itt te voltál a hibás, az övet mindig be kell kapcsolni! Kérj új csekket, fizesd be!


Mellékesen a rendőrnek meg az anyukáját, hogy egy 16 éves lánytól kérdezgeti, szexelni megy-e. Mi a rák köze van hozzá hova megy?!

2019. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!