Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak? Tobbre fognak...

Mit csinaljak? Tobbre fognak buntetni? Esetleg bortonbe viszne? Xd

Figyelt kérdés

Tegnap a barataimmal talalkoztam es mentem hazafele. Es a haverom felvett elotte autoval. 2 perc mulva kb. a rendorok megallitottak az autot. Nem voltam bekotve (hat basszus, 2 perce szalltam be) es megbuntettek "de" csak 10k-t kaptam. Csekket is adtak, es hiaba mondtuk neki, hogy csak az egyik sarokrol a masikra megyunk,"figyelmetlensegemetet" nezzek el, nem kirandulni akartunk mennixd

Es a rendor megkerdezte, hogy mi miert megyunk az allomasra, szexelni? Mi meg mondtuk hogy nem, csak haza visz.. Ram jott a nevetesXD utana kapcsoltam es ez szemelysertes volt nem?

Na igen, utana hazafele talalkoztam a masik haverommal, kicsit ittas volt..Es o meg kinevetett, azt mondta hogy 16 evesen nem buntethetnek meg, meg o kapott sok csekket es osszetepte stb stb es az enyemet is osszetepte. Mondtam neki hogy adja ide de nem adta. 16/l


2019. júl. 3. 09:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
te nagyon nehéz eset vagy
2019. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Elnézést uram, valóban nem

kapcsoltam be az övet, többet nem fordul elő (közben öv becsatol)= figyelmeztetés


Most mé, csak 2 utca,nem versenyezni fogunk! = 10 ezer


Már most szeded a karácsonyi pénzt? = 30 e


Orbán kutyái vagytok,az én adómból éltek!

= 50 ezer



Remélem érted a lényeget, és tanulsz belőle, kislány.

És sofőr is, mert ez az ő hülyesége is volt, szólnia kellett volna neked hogy kapcsold be az öved.

Az eszed legyen nagy,ne az arcod. Más tanácsom egyelőre nincs.

2019. júl. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Arrol egy szo se volt, hogy en visszapofaztam neki. Azt mondtam hogy tobbet nem fordulna elo stb. Utana az adataimat kerte le es akkor mondta azt, amihez szerintem k..ra nem volt koze, es nevettem de akkor mar megbuntetett szoval inkabb menj vissza aludni minthogy pofazol a hulyesegrol😂😂👏
2019. júl. 4. 10:39
 24/24 anonim ***** válasza:

Tisztelt "felnőtt" Lány! Kérlek szépen fejezd be a helyesírásilag is elítélendő kommenteket, illetve a le kicsinyítő, trágár szavakat is! Az értelmiséged ebből is ki teljesülni látszik! A továbbiakban nem tartok igényt erre a kérdésre, illetve a hozzátartozó kommentekre sem! Köszönöm szépen ezt a csodás 10 percet amíg elolvastam az egész kommentsort és a kérdésedet! Ha esetleg 1-2 helyesírási hibát ejtettem az azért lehetséges, mert telekommunikációs eszközről írók! (Lásd: mobiltelefon) Kérem a kommentem hatására ne kezdjen el ócsárolni!

2019.07.04 Tatabánya, egy ismeretlen válasz adó

2019. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!