Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek működőképes egy...

Szerintetek működőképes egy 18 éves lány és egy 27 éves fiú párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. És az egyik barátom (ő a lány) egy ilyenben van és aggódom érte és féltem és stb. Mi a véleményetek?
2019. júl. 3. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Végül is a nemi szervei kifejlődtek már mindkettőnek.
2019. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1, Feltehetőleg te se gondolod komolyan a válaszod. De ha te erre akarsz párkapcsolatot építeni akkor nagyon nehéz dolgod lesz...
2019. júl. 3. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy srácot, mindig az ilyen kis "friss husikra" bukott, mert belőlük hülyét tudott csinálni, egy idősebb lányból már nem. Szóval ráállt ezekre a kislányokra, és volt kinek tenni a szépet, dugogatni őket amég meg nem unta őket. Egy huszonéves "férfi" még nem érett. A harminc évesek is manapság gyökerek még.

A barátnőd jobban járna egy korban hozzá közelebb eső sráccal, mégis csak közel 10 év a differencia.

Kivételek persze mindig vannak, csak nehogy sírás legyen a vége.

2019. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem szokványos a történet, mert a csávó leginkább egy anyakomplexusos izének tűnik kívülről. Mert párkapcsolatban vannak, de flörtölni nem láttam még azt az embert
2019. júl. 3. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem müködhet, nem a korukon múlik a dokog hanem a viselkedésükön

Persze egy ilyen kapcsolat kissé megterhelő lehet, de ha ezt akarják és tesznek érte akkor minden rendben lesz, mellesleg egy 18 éves is átverhet egy 18 évest

Te meg ha csak tudsz a fiúról de őt magát nem ismered rendesen max felületesen akkor ne itéld már el egyből szavazz nekik egy kis bizalmat és támogasd a barátnődet, ha meg összetörik a szive végül (ami tök mindegy kivel van kapcsolatban mindig megtörténhet) akkor is legyél ott vele és ne mondogasd hogy te meg mondtad hogy ez lesz

2019. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
Abszolút.Ha nem kihasználni akarja az egyik a másikat,vagy mindkettő.Bár ha mindketten csak használják a másikat az mindkettőnek haszonnal jár szóval...go for it.
2019. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miert ne mukodhetne? 9 ev korkulonbseg miatt?


A felesegem 12 vel volt fiatalabb, elvaltunk ugyan de nem ezert.


Amugy nem is ertrem miert irsz ki kerdest ha prejudikalod a valaszt.

2022. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!