Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet ezt a féltékenysé...

Hogyan lehet ezt a féltékenységet kezelni? Mi lehet az oka? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom(nem kapcsolat). Körübelül 2éve lettünk jóba. Azt érzem, hogy nem vagyok számára olyan fontos mint a többi barátja. Van neki rajtam kívül egy barátnője aki féltékeny mindenkire akik őt körbeveszik( ők sincsenek együtt). Vele nagyon sok közös programot szervez. Az utóbbi időbe mindig együtt vannak és találoznak szinte majdnem minden nap. Mindig egy rossz érzés kerít hatalmába ha vele van. Amikor ügyes-bajos dolgait kell elintézni mindig csak engem szokott megkeresni és ezáltal úgy érzem, hogy kihasznál. Ha találkozunk mindig csak én kérdezem meg tőle, hogy ráér-e. Elengedni nem szeretném, mert rajta kívül nincs egy olyan barátom sem akire számíthatnék egy rosszabb időszakomban. De mégis azt érzem, hogy féltékeny vagyok és ezt nem merem kimondani, mert mindig mindenre csak azt válaszolja, hogy miért vagy ilyen hisztis? Megjött? Ebben az esetben mit tanácsoltok? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2019. júl. 12. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod mikor barátkoznék ilyen emberrel. Akár fiú, akár lány. Lehet, hogy a másik lány bejön neki nőként is, csak még nem tudott úgy is lépno felé.

Ettől függetlenül egyértelmű, hogy téged csak kihasznál (jól érzed). Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy aki nem kérdez meg, hogy ráérsz e találkozni, az olyan naaagy lelki társ lenne. Max. "cserébe", azért mert az ügyintézésben segíted, amikor te kezdeményezel, hívod, elvan a társaságodban.

Ez minden, csak nem barátság. Nemtől függetlenül sem az. Ha akar az ember egy barátságot, azért tesz is.

Nem vagy az asszisztense! Hagyd, intézze az ügyeit ő, vagy aki iránt jobban érdeklődik. Ha haverkodni akar,akkor keressen ő is! Ha meg nem, akkor ennyit ért.

2019. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!